Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik a kedvenc animéd?

Melyik a kedvenc animéd?

Figyelt kérdés
Melyik a kedvenc animéd? Azon belül a kedvenc szereplő?

2013. jún. 9. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Death Note L
2013. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudok valasztani :) De az orok kedvenc a Lovely Complex :D Otani es Koizumi lenyugoz :)
2013. jún. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 ZEEROBERTO válasza:
fullmetal alchemist ezt az anime sorozatot szeretem de a kedvenc mesém a chihiro szellemországban :D
2013. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nekem a lovely complex és a kaleido star, azon belül a kedvenc szereplőm: a lovely complexből: Ótani Atsushi, a kaleido starból Sora Naegino. :)
2013. jún. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D
2013. jún. 9. 19:36
 6/12 anonim ***** válasza:

Code Geass R2


Lelouch Lamperouge , mert animék történetének legzseniálisabb karaktere .. mellette Kira csak egy kisdiák ..

2013. jún. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés.

Most jelenleg a Berserk és Guts.

2013. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Steins;Gate --> Hououin Kyouma / Okarin
2013. jún. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
(Okabe Rintarou volt az eredeti neve , a Hououin Kyouma-át mint "őrült zseni" használta. [link] )
2013. jún. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1. Kuroko No Basket: örök kedvenc ôsszel, jön a 2. évad ès azon belül Akashi, Kuroko, Kise, és Murasakibara :D de szeretem az AoKisét *—----—*

2. Nana: csakis Oosaki Nana. Hachi engem nagyon idegesített, meg Ren illetve Kicsi Shin aki szimpi volt, az elejèn mèg Takumi is de aztán nem :333

3. Durarara!!: Iiiiizaaaaaaaayaaaaaaaaa, Shizuoval sincs bajom de Izaya olyan szexi :3

4.Kuroshitsuji: Sebastian^^ számomra nem lètezik ebnél bishibb karakter a világon <3

5. Darker Than Black talán, abból pedig Amber.

2013. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!