Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen nem gagyi sablonos...

Milyen nem gagyi sablonos animét tudnátok ajánli? Komoly felnőtt hangvételűt.

Figyelt kérdés

Amiket eddig láttam, de nem mindre emlékszem:

Ezekre emlékszem néhány "gagyi" kiemelt.:


Dragonball

Yu Yu Hakuso

Sailor Moon

Death Note

Ragnarok The animation

Shingeki no Kyojin - Attack on Titan

Slayers

Highschool dxd

Sword art online

ichiban ushiro no daimaou

Valvrave the Liberator

soukou no strain

Naruto

B Gata H Kei

bújj bújj szellem

Heroic age

Claymore

BLeach pár részt láttam

Arata

Love Live! School Idol Project (Elég unalmas még nem néztem végig)

.hack//roots


Ezek jutnak az eszembe.


Animaxon ami ment azokból is láttam jó párat de nem igazán tudom melyik gagyi. (Ami nem gagyi azt kiemelhetnétek.)



#anime #minőség #anime sorozat #kiváló #nem sablon anime #magyar feliratos...
2013. jún. 19. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mivan , ennyire sokkoltalak ?xD


Ment PM-ben előbb xD

2013. jún. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Kösz. átnézem őket szép hosszú lista nehéz választani. :)


:)


Na meg érdekel ki mit tud ajánlani.

2013. jún. 19. 17:55
 3/15 A kérdező kommentje:

Jyushin Enbu: Hero Tales

The Tower of Druaga: the Aegis of Uruk még ezeket láttam.

2013. jún. 19. 18:14
 4/15 anonim ***** válasza:

Monster

[link]


Nekem ez a kedvenc animém jelenleg, végig izgalmas, érdekes háttértörténetekkel. Mind az intro, mind az első opening telitalálat. itt nincsenek szuperképességek, istenek, húszméteres ugrások, utolsó pillanatbeli feltámadások, olyan érzés mintha ilyen tényleg előfordulhatna bármikor. 70 rész fölött van szóval nem is rövid, főleg egy kriminek, de nem válik unalmassá sosem.


Mushishi:

[link]


különleges rajzolású és hangulatú, kár hogy csak 26 részes még elnéztem volna egy jódarabig. epzodikus, átívelő szál sincs igazán benne.


Legend of the Galactic Heroes(Ginga Eiyuu Densetsu ): [link]


régi (87-ben kezdődött), és a későbbi évadokat asszem rajongók pénzelték, szóval a grafika az nem az igazi, viszont minden más kegyetlen jó. szép klasszikus, néhol egész grandiózus zeneművek hallhatóak benne, érdekes karakterek, forduilatos cselekmény, és mindent átszövő intrika.

2013. jún. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Devil Survivor 2 The Animation

Arra azért készülj fel, hogy jó néhányan meghalnak benne, koránt sem az a "hűűű, ez most egy fantasy, szóval mindenki él és boldog és happy és harcol" szóval ne ilyesmire számíts. De mellesleg jó anime, én nagyon szeretem :)


Hmmm, esetleg Densetsu no Yuusa no Densetsu-t tudom még ajánlani, bár van benne néhány olyan, hogy benyomnak két jelenet közé egy teljesen felesleges és értelmetlen poént, de azok is elnézhetők, mert önmagában szólva az anime jó, megvan a maga varázsa, itt sincsen könnyű dolga a főszereplőnek, és már rögtön az első néhány részbe komoly visszatekintést nyerünk főszereplőnk nem éppen meseszép múltjáról.

2013. jún. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem mondjum ég nagy kedvencem a D. Gray-man című anime, csak az a baj, hogy igazán a mangában indul be a sztori, ami mint később kiderül több szálon is fut. Tehát a DGM-el az az egy baj, hogy csak a nemtomhanyadik rész után jönnek a zűrzavaros történetek és keszekuszaságok, de amúgy nagyon jó, ja és persze mindenkinek elég egyéni és tragikus múltja van. És most nem túlzok, tényleg tragikusak. Szóval ha van erőd és energiád (no meg türelmed) akkor azt is elkezdheted nézni első soron, bár én még mindig állítom, hogy a manga jobb. De ha a mangát szeretnéd olvasni, akkor már szinte az összes eddigi fejezet le van fordítva magyarra :) Tehát ha nem remekelnél angolban, akkor ha szeretnéd ahhoz tudok küldnei linket :) Remélem tudtam segíteni
2013. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 vivvii válasza:
100%
Mirai Nikki, Ghost hunt,07-Ghost,Code Breaker,Full Metal Panic,Jigoku Shoujo(Pokoli lány),K,Pandora Hearts,No.6,Soul Eater,Vampire Knight :)
2013. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

kicsit jobban is szűkíthetted volna a kört mert a komoly felnőtt filmek rengeteg kategóriát foglalnak magukba és nem tudni, hogy neked mi tetszik :/

De azért írok egy párat ami úgy egy kicsit komolyabb és nem "gagyi".

Angel Beats!

Spiral

Bakemonogatari

Blood+

Elfen Lied

CANAAN

Chaos;Head

Chrno Crusade

Code: Breaker

Fate/stay night

Ghost Hunt

Full Metal Alchemist

Jigoku Shoujo

2013. jún. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szeretem gonosz sötétség urás ármánykodás világ uralmi terveket szövögető animéket.
2013. jún. 21. 17:35
 10/15 A kérdező kommentje:
Devil Survivor 2 The Animation ezt 4 részt láttam bőven elég volt annyi. de kösz.
2013. jún. 21. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!