Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szrintetek mikor folytatják a...

Szrintetek mikor folytatják a bleach-t?

Figyelt kérdés
366. részig írták meg és csináltak belőle animét és adtak hozzá magyar szöveget. De lesz tovább? Van aki szerint szüneteltetik, van aki szerint örökre vége.

2013. jún. 19. 19:14
1 2
 1/16 anonim válasza:
52%
az egy fos anime fos
2013. jún. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előzővel .. nem a legjobb .. sőt még a középkategóriátol is nagyon messze van.


Ha a mangája végetért gondolom kap egy új sorozatot az utolsó arc . De még szerintem legalább 2-3év.

2013. jún. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szar. De ha véget ér a manga, akkor tuti folytatják majd animében is. Vagy ha már nagyon nagyon a vége felé fog járni.
2013. jún. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem értem miért kell leszarozni ezt az animét amikor nekem (nyilvánvalóan látjátok) tetszik? Azzal hogy leszaroztátok azt hiszitek most itthon sírok a zuhanyzó sarkában mi? XD

De ha ettől nektek jobb...

2013. jún. 20. 11:30
 5/16 KAMUI ***** válasza:

Csak nyugi azért szarozzák le a Bleach ANIMÉT mert nem jutott el az agyukig! :)

Ha a Mangának vége folytatni fogják az ANIMÉT

2013. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Ősztől állítólag jön a folytatás...
2013. jún. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

ah megint jött a Kamui kisgyerek :) (Mondjuk a CFVG-ben is 10év körüli :O)


Egy shounen fightban nem kell eljutni semminek az agyadig , azt kikapcsolt agyal lehet csak elviselni xd

2013. jún. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én régen bírtam bleach et de mostmár kezdek belefáradni a hülyeségekbe [mangát is csak megszokásból olvasom]


lényege ennyi:

Ichit legyőzik majdnem meghal....> felépül> lvlup> leveri aki legyőzte és nyer...

és start again...


spoiler:

[link]

Most hogy leverték elvesztette a kardját majd kap 1 storyt meg lvl up és 2 új kard...


Ez már elég unalmas sztem

2013. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. jún. 21. 11:45
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ideig nagyon jó anime volt aztán egyre több a sablon stb.. Szóval egyre mélyebbre süllyed nah meg ilyen klasszikusok nyomába sem ér mint a Dragon ball vagy a Yu yu hakusho sőt még az a **** naruto sem pedig azért olyan 20 (vagy több) év különbség van köztük ami elég gáz... De amúgy én mindenhol azt olvastam hogy egy év múlva folytatják (nyilván az abbahagyás után) kevés helyen olvastam a 2 évet is szóval szerintem 1 év... És az ilyen Bleach függők biztos tudják...
2013. jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!