Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mikor lesz magyar szinkronnal...

Mikor lesz magyar szinkronnal Full Metal Panic! The Second Raid?

Figyelt kérdés

Mikor lesz a Full Metal panic 3. évadának szinkronos verziója?

Van valami infótok, hogy mi a helyzet ezzel?

Feliratosan már láttam, de szinkronnal tuti jobb lenne...



2013. jún. 19. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmikor , a sablon narutonak meg bleachnek is évek óta igérgetik .. de hát animax csődszélén nem tud mit csinálni .
2013. jún. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez csak az Animax hibája.

Nem American Idol vagy mi a ... kéne adniuk. Amúgy a szinkron is igénytelen, 1-2 helyen elfogadható, de én nem is nézek szinkronizált animét. Japán nyelven az igazi.

2013. jún. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnos soha már.
2013. jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Akkor gondolom a Sámán Királyt se fogják folytatni :-( ahogy a Blue Gendert-sem

Nem értem, hogy ilyen jó sorozatokat miért hagynak abba, amikor tényleg bitang jó mindegyik..

Ilyen gagyi narutót meg bleachet meg mindig adják

A bleach is csak az elején volt jó aztán teljesen követhetetlen lett, ki kivel van stb.

2013. jún. 20. 11:23
 5/11 anonim ***** válasza:

Valszeg nem lesz:S de a Sámán királynak nincs is több része, elvileg mangában ha van. A sorozat befejeződött, csak ilyen mini részek vannak ha jól tudom még.

A BlueGenderről se tudok sokat, de szerintem egyiknek sincs meg a vetítés joga az Animaxnak..

én inkább az Inuyasha-ra lennék kíváncsi, mert a minden közepén hagyták abba. Aztán még az Animaxnak áll feljebb amikor nem akarták a Final Act odaadni.. Istenem, az alapsorozat se ment le! A D.Gray-man is jöhetett volna... Szerintem a Naruto 100 rész fillerre senki nem volt kíváncsi... de megkaptuk ÉLJEN!-.-

Amúgy szerintem az Animax már vagy 2 éve a csőd szélén feszeng, Mo.-nak nincs szüksége erre, sajnos ez a tény:/

2013. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Shaman king végig levan szinkronizálva .

Második évada meg nincs .

2013. jún. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha vissza akar jönni az animax akkor valami nagy dobást kellene tennie , egy Code Geass szintet pl , arra rengeteg nézője lenne .
2013. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A sámán királynak nincs 2. évada.

Mangában van vagy 210 része, de nincs meganimálva.

2013. jún. 20. 19:49
 9/11 A kérdező kommentje:

Én őszintén szólva már nem is emlékszem az Inuyashára.

Se a szereplőkre, se a sztorira.

De régen szerettem mint a Yu YU hakuso a szellemvadászt is.

Nem értem, miért maradnak abba ezek a nagyon jó sorozatok...

2013. jún. 20. 20:24
 10/11 anonim ***** válasza:

Az Animax vagy inkább a Sony két ponton rontotta el. Egyrészről vegyes ifjúsági csatornát akartak varázsolni belőle a lehető legrosszabb programtervekkel, másrészről animékből elkezdtek áradni a leggyengébbek és az amerikai divatrajongást meglovagoló Marvel animék. A nézők olyan kínálatra lettek volna kíváncsiak továbbra is, amit az RTL és az A+ nyújtott. Amilyen feliratos animéket szerzett az A+, az még jó struktúra lett volna. Csak sajnos alapból is kellett volna egy új pénzes szponzor, mert az örökös feliratozás sem lett volna hosszú életű. De amit a Sony művelt vele, az sajnos a másik véglet lett.


InuYashá-val egyébként nagy jogi gubanc volt. A 3. forgalmazói szezon árusítója kikötötte, hogy az eredeti tulajdonosnak kell előbb levetítenie. Az eredeti jogosult pedig az RTL volt, ami igazából 2006-ban már abbahagyta az animék felvásárlását és ki akarta vezetni az összeset. Jó volt neki, hogy az A+ és az Animax felvásárolhassa ezeket. De az InuYashá-t nem tudta átadni így, az ORTT folyamatosan bírálta 16-os karika szükségessége miatt, és az RTL megunta a banánt. Az Animax állítólag egy ugrással meg akarta szerezni a Final Act-et, de időközben történtek még események. Az RTL lemondott a jogról, ez nyílvánosságra került, és szabaddá vált volna az egész InuYasha. Azonban ez bekavart az Animaxnak, a rajongók szóvá tették a helyzetet, vszl. nehezebb lett volna megegyezni az RTL-lel a fel nem használt szinkronért, végül az Animax elkezdett lecsúszni a lejtőn, és hagyta az egészet. Pedig InuYashá-val még kaszált volna egy nagyot.

2021. febr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!