Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van szinkronos yaoi anime?

Van szinkronos yaoi anime?

Figyelt kérdés
Láttam hogy már sokan megkérdezték, de sajnos nem volt semmi felhasználható válasz :S Tud valaki valamit? Hiába keresek, nincsen..

2013. jún. 20. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
13%

Nincs. És ha láttad, hogy már többször is megkérdezték és semmi érdemleges nem jött, akkor gondolod, hogy ide majd fog?

Egyébként ne is legyen. Az kéne mégcsak, hogy ezeket le is szinkronizálják, holott csinálni sem kéne ilyeneket.

2013. jún. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Előző válaszlónak: attól még h nem szereted más teljesen oda lehet érte. Pl: én. so go and hate me :DDD A kérdezőnek pedig: bárcsak lenne de nincsen, bár én megelégszem a japán szinkron angol felirattal is :) 19L
2013. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Bárcsak lenne? Itt még léteznek emberek, akik szeretik a magyar szinkront? Oh god...
2013. júl. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. nov. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BeMine válasza:

Őszintén, mikor kisgyerek voltam, láttam az Animaxon valami animét, amiben 2 meleg srác volt. Habár az nem feltétlenül yaoi sztori volt, de az biztos, hogy ők melegek voltak.

Nagyon rég volt már, mikor adták de még ez évszázadi anime volt. Valahogy 2010 környékén adták. (2008-2012 között talán...)

A történet azt hiszem szelídebb, mint egy yaoi, tehát lehet, hogy inkább shounen-ai volt vagy lehet hogy egyszerűen csak egy anime volt, amiben meleg karakterek is kaptak helyet. Arra már nem emlékszem igazán, hogy ők voltak-e a főszereplő karakterek, de lehet, hogy ők voltak azok.


Viszont, habár nekem jónak tűnt a műsor, de végül nem néztem lányos zavarosban. XD

2023. aug. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!