Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak én gondolom azt hogy...

Csak én gondolom azt hogy Kishimoto és vele együtt az egész Naruto kezd átmenni hatalmas koppintásba?

Figyelt kérdés

Szerintem ez már kezd pofátlan lenni . Az oké hogy a DB alapját lopja .. minden fight lelopja az alapot , de a Naruto a kisebb ötleteket is onnan szedi , Shenglong = Újálesztés , Csomó skill is majdnem ugyan az . Kuririn-nek volt egy sárga forgó szarja ami úgy néz ki mitn a Rasen Shuriken .. omg . De még Naruto Senin modjának a magyarázata is teljesen ugyan az mint a Genki Dama-é . Sőt még a karikat is a HxH-ból próbálta kiszedegetni .. (egy másik példa , 2005ben a one pieceben Zoro képes volt 9kardal harcolni egyszerre /Asura/ , 2008ban Killer Bee-vel megcsinálta a naruto ...)


Slusszpoén . One Piece majdnem tökéletesítteni tudta ezt a mára sablonná vált dolgot , a Naruto most meg a One Piece-t utánnozza ! Tiszta vicc , ez hogy belemagyarázza ezt a fél komikus hangulatot a harcokba is nagyon gázul áll a narutonak .



Csak én gondolom így ?

Csak szerintem egy gyenge koppintás az egész naruto ?



2013. jún. 22. 16:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, mi az a one piece, arra meg nem emlékszem, mi történt a DBben, kicsi voltam akkoriban. De ha úgy is van, ahogy mondod, akkor is érvényben van az örök igazság: " Jótól lopni nem bűn."
2013. jún. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem is azt mondtam hogy bűn , csak azt hogy pofátlanság :D
2013. jún. 22. 20:04
 3/16 Nirata ***** válasza:

Én se szeretem, ha lopják az ötletet, de a DB-t nem láttam.

És pont a "lopás" miatt nem is akarom megnézni (ezt már sok embertől hallottam), mert nem akarok csalódni a Narutoban

2013. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
én nem igazán tudom, de am DB-t én egy ok miatt nem nézem: randák az emberek benne, ez az egy ok van xd
2013. jún. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
én sztem az egész nauto már egy nagy szar lett. nem régiben még én is szerettem nagyon de most h telerakák fillerekkel meg ez a háborús rész is elég hülyén van megcsinálva a mangában + sok mindenki mondja h egy nagy koppintás. már a nézéstől is elment a kedvem
2013. jún. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát 4es , ne grafikáról ítéld meg . Bár én sem vagyok oda érte..
2013. jún. 23. 20:56
 7/16 anonim ***** válasza:
Sztem az egész narutoban a legnagyobb hiba, hogy mindig mindenki mindent tulel. Mi az már, hogy egy fontosabb szereplő sem halt meg eddig( ero- sennin-t nem sorolom ide). Ilyenek, hogy lee, tenten, hinata, stb. Nyugodtam feldobhatnák a pacskert, szerintem. Nem? Komolyan, mint egy rózsaszín lányregényben, mindenki mindent túlél. És csak azért, mert az író beszari, nem meri megölni a kicsit is szeretheto karaktereket, mert fél, hogy mit kapna a rajongóktól ezért. Szem ő az író, ő neki kellene megirnia, nem a rajongóknak. Nem? Ja, azt elfelejtettem, hogy neji elmurdált, de ő semennyire sem volt fontos szereplő, igazam van, vagy jól mondom?
2013. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Nirata ***** válasza:
Utolsó válaszoló: nem értek egyet veled. Szerintem sok karakter halt meg
2013. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Alapból szinte az egész akatsuki meghalt, azt ne mond, hogy Itachi vagy Nagato halála nem szomorú! És igen, meghalt Jiraya, Neji, még át simában a 3.hokage, Naruto szülei (hüpp-hüpp). A Dragon Ball grafikája egy nagy ***. Bocs, de ez így van... és az se baj ha koppintotta, mert a Naruto király! Ha nem tetszik, ne nézd, fillereket ki lehet hagyni, bár azt nem vágom miért adnak most is fillereket...
2013. jún. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ennyi grafika huszár van komolyan ?:D


DB lassan egy 30éves anime , 1984ben mit vártatok 720p-t ?

Komolyan grafika terén 1-2 embert nem értek , a naruto sem valami szép .. ráadásul még csak nem is egyedi rajzolás terén ..

2013. jún. 23. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!