Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Attack on Titan-nak folytatása...

Seres Timon kérdése:

Attack on Titan-nak folytatása mikor lesz elérhető magyar felirattal legálisan?

Figyelt kérdés
animeaddicts-on és indavideo-n csak a 12.részig vannak fent.

2013. jún. 27. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahj .. magyar idő szerint vasárnap hajnalban jelenik meg az új rész . Vasárnap estére már fent lesz AA-n és US-en magyarul . Mult heti volt a 12.rész , 13 vasárnap jön .
2013. jún. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden hét vasárnapján jelenik meg az újabb rész. A lelkes emberek már azonnal felrakják felirat nélküli formátumban a netre, a még lelkesebbek meg pár óra alatt már hozzá is írják az angol feliratot. Rá 1-2 napra (nem tudom a magyar fordítók mennyire gyorsan rakják fel magyar felirattal, mert én spec már angol felirattal megnézem) meg felrakják magyar feliratosan is az AnimeAddicts-ra, aztán gondolom indavideóra is felkerül pár napon belül.
2013. jún. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
animeaddicts-on 18 és 21 ritkán 22 óre körül szokott felkerülni az új rész vasárnap
2013. jún. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na akkor a magyar feliratra is megvan a szinte pontos időpont, szerintem mind a hárman (2. válaszoló vagyok ismét) elég részletes választ adtunk neked :D (Nem sértés ként, de percre pontosan azért már nem fogjuk tudni megmondani)
2013. jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
(Ha a japán vetítés kell azt megmondom percre pontosan is XD)
2013. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2013. jún. 28. 07:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Vasárnap este egy rész minding jönni szokott persze, ha nem lesz egy hét szünet.
2013. jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!