Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik legyen az az anime,...

Melyik legyen az az anime, mit anyukámnak mutassak?

Figyelt kérdés
Anyukám folyton az mondja, hogy ne nézzek animéket, már nagy vagyok a mesékhez (ami nem mese.....), és lépjek már túl ezen a korszakomon, miközben ő még egyet sem látott...de sikertült meggyőznöm, hogy nyáron megnézzen egyet velem...melyiket mutassam neki? Olyan kéne, ami nem túl morbid, nem többszázrészer, nem gyerekes, és nem hentai, yaoi, yuri, ecchi...

2013. jún. 29. 20:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%

A Shrek-et nezd meg vele(elso resztol a negyedikig),szerintem tetszeni fog neki,egyben vigjatek is,latvanyos is,erdekes is,jo is a sztorija,mi kell meg egy animaciohoz?

Amit meg tudnek ajanlani,ami nagyon latvanyos,Tin-Tin kalandjai,tudom kisse gyerekes a cime,de nagyon szep es erdekes.

Es anyukadnak uzenem,hogy semmi oka az aggodalomra hogy felnott vagy es animeket nezel,hisz sok mindenki nezi oket.

Megertem ha ilyen Minimax-os animeket nezel az gyerekes,mert szerintem az is,de ezeket meg egy felnott ember is szerintem szivesen megnezi.

2013. jún. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Szerintem a Nana-t mutasd meg neki. Elég komoly, ugyanakkor szórakoztató, van magyarul, de akár angolul és japánul is meg lehet nézni. Vagy esetleg Lovely Complex, Chrono Crusade ezek könnyen emészthetők nem túl hosszúak és érdekesek is. De ha tudod milyen sorozatokat szeret anyud akkor ahhoz hasonlót is kereshetsz :)
2013. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Első: japán animéről van szó, nem nyugati animációs filmekről/sorozatokról.

Én inkább a filmeket ajánlanám, mert közülük sokat leszinkronizáltak és ezeknél rövidebb anime nincsen:

A vándorló palota, Tonari no Totoro, Chihiro szellemországban, Hotarubi no mori e

Van egy-pár jó sorozat is:

Lovely complex, Chrono crusade, Tonari no kaibutsu-kun, Kimi ni todoke, Nana, Zetsuen no tempest... esetleg josei témában keresgélj még

2013. jún. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Szinkronostól kíméld meg légyszi^^

Nekem is volt hasonló, mondjuk én erőltettem, hogy nagyon jó sorozat meg minden, aztán megnéztünk 1-2-t és tetszett neki:)

Azt hiszem az Ao no Exorcist(Blue Exorcist) volt amit elsőnek néztünk, és az tetszett is neki. Aztán néztük a Natsume Yuujinchou-t és az is tetszett neki, meg még elkezdtük az Arakawa Under the Bridge-et, bár nem fojtattuk idő hiányában, de erre nem volt már időnk :) Még a SAO-t kezdtük el ami tetszett neki, de én nem engedtem tovább nézni neki, mert egyszerűen borzalmas lett :S

Esetleg ahogy írtad, egész estés filmek, de akkor jól válaszd meg, hogy mit, szinkronosakat nem ajánlom, keress valami tényleg izgalmas és jót, bár az egész estés filmek mások mint a sorozatok...

2013. jún. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Utolsó attól még neked nem tetszik nem tilthatod el hogy nézze tovább.


Monster


Death Note Conan a Detektív is egész jó ha szereti a krimit :)

2013. jún. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Örülnél annak végre tetszik neki ő más értékeket lát benne mint te. (nem csak a kardozást.)
2013. jún. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Elfen Lie
2013. jún. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm minenkinek..^^ utolsó: elolvastad a kérdésem?
2013. jún. 30. 12:35
 9/19 anonim ***** válasza:
Saot is mutasd meg szerintem tetszene és hagy végig nézni majd kérdezd mi tetszett benne. :)
2013. jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Pedig olyat kellene mutatni ami tényleg nem gyerekes , amár annak tartja . Egy Elfen Lied vagy egy Hellsing Ultimate optimális lenne .


Ha kicsit lightosabb kell ott a Mirai Nikki , esetleg a Kara no Kyoukai . Vagy mutass neki drámát : ANo Hana , Angel Beats! , esetleg a Clannad After Story utolsó arca (8-22)


De ha nem vevő a műfajokra úgyse fogja megszeretni . Ha meg csak arra kell hogy ne tartsa gyerekesnek akkor Elfen Lied tuti siker .

2013. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!