Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Értelmes, izgalmas anime sorozat?

Értelmes, izgalmas anime sorozat?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tudtok valami jó anime sorozatot ajánlani, ami van magyarul (szinkron/felirat mindegy.) online? Előre is köszi:)

2013. júl. 8. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
milyen fajtát akarsz?hoszzú rövid,horror stb
2013. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akármilyen jó, csak lehessen online magyarul nézni szinkronnal/felirattal:)
2013. júl. 8. 15:18
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

akkor mondok párat


a toplistám szerint mondom: 1. Death Note

2. Code Geass

3. Guilty Crown

4. Naruto

5. Attack On Titan

6. Fairy tail

7. Bleach

8. K

9. Sword Art Online

10.Fullmetal Alchemist


ha kérsz adok mindegyikhez rövid ismertetőt ésel is mondom hogy milyen hosszúak

2013. júl. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Suol Eater

Higurashi no Naku Koro Ni

Higurashi no Naku Koro Ni Kai

Higurashi no Naku Koro Ni Rei

Higurashi no Naku Koro Ni KIRA

Higurashi no Naku Koro Ni OVA

Hellsing Ultimate

Umineko no Naku Koro Ni

Fullmetal Alchemist

Fullmetal Alchemist Brotherhood

2013. júl. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
a Soul Eater-t ki hagytam
2013. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Death Note
2013. júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Bemásolom egy régi válaszom, tessék :



Code Geass ( Zseniális seinen anime , zseniális főszereplővel , a második évada a legjobb anime amit valaha láttam a második évad utolsó 10percében az állam a pincepadlót veregette úgy hogy a 2.ikon lakok)

Steins;Gate (időutazós sci-fi , van benne 1 szerelmi szál)

Chaos;Head (sci-fi thriller , sokan leszólják , de nem rossz)

Hellsing Ultimate (véres és brutális seinen anime)

Angel Beats! (AnoHanával együtt a legjobb dráma , emellett ebben van akció és kis románc is)

Ano Hana (a legjobb dráma amit valaha láttam , clannad elbújhat)

Shiki (horror-thriller és krimi , a jobb fajtából)

Elfen Lied (alapjában egy szerelmes anime , viszont 18+ , és nem a véresége miatt , hanem mert különben nem értenéd a szerelmi szálat.)

Mirai Nikki (egy túlélő anime , van benne szerelmi szál , a fsz csaj az egyik legbetegebb pszihopata állat akit animében láttam)

Tengen Toppa Gurren Lagann (mecha fantasy anime , nagyon jó a maga módjáj)

Aria (séta tempós Slice of Life)

Bakuman (mangakákról szól , az alapja egy szerelmi szál nagyon jó anime)

Chihayafuru (sportról szól a karutáról , van benne 1 rejtett szerelmi szál , jelenleg fut a 2.évada)

One Outs (sport + pszihothriller , jól működő kombó , Toua , Lelouch szintű zseni)

One Piece (az egyik legjobb shounen fight , jelenleg is fut , több mint 10éve , lassan a 600.részhez ér)

Eyeshield 21 (sport anime , ha szereted az NFL-t kötelező)

Neon Genesis Evangelion

Evangelion 1.0

Evangelion 2.0

Evangelion 3.0

Evangelion 4.0 (Az Evanagelion-ok a Neon Genesis reameki , kisebb változatásokkal , mechás mencsük meg a földet story , DE nagyon nagy hangsúlyt fektet a szereplők érzelmeibe , elég depis anime főleg az NGO , a remake-k 3.0része nemsokára jön ki BD-n a 4.0 mozi vetítésre vár)

Hyouka (lágy nyomozós story , olyan anime ami elé bármikor le tudsz ülni nézni)

Great Teacher Onizuka (egy baromi érdekes és TROLL anime , egy motoros banda vezére tanárnak áll , előszőr azért hogy diáklányokkal hetyeghessen , aztán megszívatjákegyszer és bekeményitt , Onizuka hatalmas arc)

Kara no Kyoukai 1: Fukan Fuukei

Kara no Kyoukai 2: Satsujin Kousatsu (Part 1)

Kara no Kyoukai 3: Tsuukaku Zanryuu

Kara no Kyoukai 4: Garan no Dou

Kara no Kyoukai 5: Mujun Rasen

Kara no Kyoukai 6: Boukyaku Rokuon

Kara no Kyoukai 7: Satsujin Kousatsu (Part 2)

Kara no Kyoukai: Epilogue

Kara no Kyoukai Remix: Gate of Seventh Heaven (Kara no Kyoukai sorozat , horror-thriller , Shiki a másik női pszihopata vadbarom , ráadásul shiki skizo is , nem kronologikálban megy az anime szóval a részek elején figyelj az évszámokra , ez egy mozifilmekből álló sorozat amúgy , 40-perc és 2óra közötti részekkel)

Fate/Stay Night (gazda szolgás seinen fight )

Fate/Zero

Fate/Zero 2nd (FSN előtörténete)

Kami nomi zo Shiru Sekai (szerintem a legjobb romantikus komédia , nem a szokásos sablon , főszereplőn egy vérbeli kocka : Otamegane)

Ouran Koukou Host Club (ez is egy romantikus komédia , elmegy kategóri , lehet neked jobban tetszik , nekem közepes , 26rész tömör baromkodás az egész)

Denpa teki na Kanojo (horror-thriller , kár hogy rövid 2x40perc)

Chobits (Robot emberes story , kis románc van bennne)

Gosick (itt is van románc bár ez alapjában thriller-krimi és nagyon jó féle)

Mnemosyne (horror , egész jó story , nagy időlépések 6x40perc)

Claymore (a legjobb befejezett shounen fight , naruto elbujdokolhat előle)

Gintama ( az egyik legnagyob ROFLMAO anime , egyik kedvenc részem a 231. 6x néztem meg de azóta is röhögök a sok állaton xD)

Ghost in the Shell (a legjobb cyberpunk anime , nem is kérdés)

Mayo Chiki (romantikus ecchi , ajánlom jóféle , cska kár a cliffhangerért

Bakemonogatari

Nisemonogatari

Kizumonogatari

Nekomonogatari:Kuro (monogatari széri , elvont thriller szerűség , vagy nagyon szereted vagy elmegy kategóriába rakod , nyári szezonban 2 hónap mulva jön egy új 20+ részes évada)

Phantom: Requiem for the Phantom (2 embert kényszerítenek hogy bérgyilkos legyen , nagyon szép személyiség fejlősét leíró karik lesznek )

Casshern Sins (elvont jövőben játszódó story , ahol az emberiség majdnem kihalt , a robotok uralkodnak , de őket is a vég fenyegeti)

Death Note (szerintem nincs aki nem ismerné az egyik legjobb krimi thrillert kár hogy a végét elcseszték , szerintem viszont ígyis a Code Geass magasan veri a Death Note-t , L + Kira x100 = Lelouch)

Pandora Hearts (shounen egészjó , lenne , lehet tetszik majd neked )

Hagane no Renkinjutsushi (2009) (angol címén Fullmetal Alchemist Brotherhood , a legjobb fantasy anime)

Blood+ (horror , vámpíros , van benne románc)

Hanasaku Iroha ( slice of life , egészjó , lassan jön ki mozifilme)

Darker Than Black (nagyon jó shounen , egy fasza sablon mentes és félkínai főszereplővel)

Mahou Shoujo Madoka?Magica ( a címe ellenére az egyik legjobb thriller amit valaha láttam , 1-2 jelenetnél néztem )

Seirei no Moribito ( ha szereted a fantasy-kat ez egy kötelező dolog)

Lucky Star ( megint egy olyan anime amin sírva fakadsz annyit röhögsz )

Tokyo Magnitude 8.0 ( ez egy dráma egy katasztrófárók , elég jó féle)

Kemono no Souja Erin ( ebből az animéből csak 7részt láttam azt is nem rég US jelenleg fordítja , nagyon jó anime lesz ez)

Seirei no Moribito ( egy elég nyugis de harcoktól nem mentes kaland fantasy )

Juuni Kokuki ( ő a Fantasy műfaj abszolút királya .. nagyon izgalmas forulatos anime)

2013. júl. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi!! :D
2013. júl. 10. 01:01
 9/11 anonim ***** válasza:

HA valami mélyebbre ható dolog is érdekel:


Mousou Dairinin

Haibane Renmei

Serial Experiments Lain

Elfen Lied



18 alatt nem ajánlom, kis érettség kell ezekhez, eléggé mély mondanivalójuk van, mind a 4nek.

2013. júl. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mikasa ***** válasza:
Én pont ma töltötembe 15 élet évemet és már láttam sok animét és váró listámon is van sok még angel beast nem mondanám értelmesnek mert hát olyan a nézetet vall amit nem igazán fogadunk el de ez az anime olyan mélyen tudot érintani hogy zokogtam rajta pedig talán nem is mély volt a mondani valója de nagyon jó clannad és kuroko no basuket free! ezek még nagyon jók
2014. febr. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!