Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok mondani jó animét, ami...

Tudtok mondani jó animét, ami magyar SZINKRONOS?

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Fullmetal Alchemist Brotherhood (a szinkronja is nagyon jó, szerintem egyáltalán nem rontották el, mint sok másikban)

Soul Eater

Death note

Yu-yu Hakuso

2013. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lovely Comlex, Nana, Kaleido Star.

Ezeket lányoknak ajánlom :)

2013. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Van kb 50 leszinkronizált anime, annak a fele sablon shounen, van 2-3 jó sorozat( Death Note, FMA, FMAB), de közülük csak az FMAB-nek van normális szinkronja. Szóval ha szinkronnal akarsz animézni akkor rövid pályafutásod lesz :D Felirattal lenne pár igazán zseniális anime. Hidd el megéri átszokni.
2013. júl. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vampire Kngiht, mondjuk szinkronosan engem irritált. (az animét magát imádtam.) a Naruto első 220 része is szinkronos, utána viszont már csak feliratosan van... Bár gondolom ezt ismered. A Tokyo Mew Mew (Vadmacskakommandó) gyerekkorom kedvence, de ha lány vagy szerintem bármilyen korban meg lehet nézni, nekem olyan kis aranyos. ^^
2013. júl. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ahmon ***** válasza:

Vampire Knight - Szerintem ismered


Tokyo Mew Mew (Vadmacskakommandó) - Érdemes megnézni. Én imádtam fiú létemre.


Trinity Blood - Nekem ez is tetszett.

2013. júl. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

bújj bújj szellem

Slayers

dbz

sailor Moon utolsó kettőnél nem minden része perce szinkronos

2013. júl. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

yu-gi-oh

inuyasha

bleach

pokémon

asszem a soul eater-t is szinkronizálták

méz és lóhere

d.gray man

hellsing

devil may cry


ezeket direkt külön írom:


bakugan (legalább szinkronos)

beyblade (ebből a tyson-os normális)

dinoszauruszok királya (......)

ez egyáltalán nem tartozik ide, de az ilyen sz.rokat (pl. a dínós) leszinkronizálják, akkor a claymore-t, a dusk maide of amnesia-t , ano hana-t és a több ilyen fergetegesen jó animét miért nem képesek!!??

2013. júl. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ahmon ***** válasza:
88%

Mert az nem "gyerek kategóriás". A magyar tv-sek úgy gondolják, hogy mivel nekik az anime az "mese", ezért 3-12 éves korig ajánlott animéket fordítanak csak le.


Jó persze esett pár kivétel, mint a Vampire Knight, meg a Trinity Blood, de akkor is így gondolják azok a b*rmok.

2013. júl. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem Sailor Moon a kedvenc! :)
2013. júl. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát a Nodame Cantabile az nekem tetszett (bár nem tudom te milyen animéket szeretsz) az FMA Brotherhoodot én is csak ajánlani tudom :) D.Gray man-t, Soul Eater-t is úgyszintén.

És a Fullmetal Panic is nagyon nagy =P

2013. júl. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!