Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések, tudtok komolyabb...

Animések, tudtok komolyabb harcos animéket?

Figyelt kérdés
Ilyen naruto, meg fairy tail meg a többi shounen nem érdekel. Komolyabb seinen animék érdekelnek ahol harcolnak, pl(Fate/Zero; Hellsing Ultimate; Hokuto no Ken; Berserk) Esetleg még a kevésbé természetfelettiek is beleférnek(Black Lagoon; Gungrave; Phantom)

2013. júl. 13. 16:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Death Note

Attack on Titan attól még elég komoly és jó (Death Note rendezőjétől azt hiszem). :)

Seinen Sword Art Online talán tetszene (vitát nem kérek) pssszt...

2013. júl. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Code Geass ugrott be, bár ilyen háborús de harcolnak benne és komoly nagyon.
2013. júl. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Code Geass jónak tűnik.


Viszont direkt kértem hogy nem kérek gagyi shouneneket(igen a shingeki is, meg a sao is egy gagyi shounen..)


Erre valaki leírja még egyszer.

2013. júl. 14. 21:49
 14/19 anonim ***** válasza:

Hokuto no Ken <- Ez is shounen. Van komolyabb shounen is.

De a kérdésre válaszolva pl Bastard, Brave 10(bár a komolysága ellenére ez nem túl jó szerintem)

2013. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Akkor mi számít neked komoly animének, mert eddig csak, szídtál mindenkit, és az elsőre azt mondtad komol.. Angel Beats az egy dráma és a harcokban nem a legnagyobb a komolyság, Attack on Titan-t meg leszólod.... már nem is tudom mi kell neked
2013. júl. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Shingeki-t ne csodálkozz hogy leszólom, egy agyonhypelt bosszústory(sablon..), 15rész alatt alig történt valami, se nem komoly se nem véres, se nem izgalmas. Kár volt elkapkodni az adaptációt... várni kellett volna még vele bőven, nagyon elhúzzák a semmit. Tudom hogy AB egy dráma, de harcolnak is benne, meg egy mélyebb storyja van.


Hokuto no Ken-ről én kajak azt hittem hogy seinen a brutalittása miatt.

2013. júl. 15. 16:53
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem a brutalitás miatt lesz valami shounen vagy seinen, hanem a tartalom miatt.
2013. júl. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
deadman Wonderland, Shikabane Hime:Aka
2013. júl. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 josephw ***** válasza:
My hero academia
2021. ápr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!