Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a címe annak az animének...

Mi a címe annak az animének ami neked a legjobban tetszett?

Figyelt kérdés

2013. júl. 15. 13:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
One piece,Attack on titan, Death note
2015. júl. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2015. júl. 27. 23:29
 23/27 anonim válasza:

Attack on Titan

Kiseijuu

2015. aug. 27. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Death Note
2016. dec. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 I watch animes all day ***** válasza:

Kimetsu no Yaiba (Demon Slayer) Nagyon jó története van szerintem, indavideon tudtommal minden része fenn van.


JoJo's Bizarre Adventure

Netflixen fenn van a Phantom Blood, A Battle Tendency és a Stardust Crusaders ami összesen 74 rész, ha jól tudom. Többi epizódot neten meg lehet találni. Jó karakterek, hosszan kibontakozó story. Nem ajánlom a részek skippelésék mert igaz, az eleje nem könnyen kibírható, de a 3-4. epizódtól már kezd egyre jobb lenni, amúgy is az első fejezet csak 9 epizód. Többet nem szeretnék írni, mielőtt véletlen leírok valamk spoilert.

2020. szept. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
My Hero Academia
2021. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

(Lehet hogy kicsit későn írok dehát na:D)

Attack on Titan


Engem első látásra meggyőzött! Egy kicsit véres azt kell, hogy mondjam de nem olyan durva. A karakterek szerethetők és remekül fejlődnek az évadok elteltével. Az animálás (leginkább a tájaknál és a közelről mutatott karaktereknél) gyönyörű! (A 4.évadtól más stúdió viszi az animálást de az szinte még jobb)

Az story valami zseniális, rendkívül fordulatos, érzelmes!

Külön OVA részei is vannak, illetve egy kisebb chibi sorozat is készült belőle amin nagyon sokat nevettem!(mielőtt belekezdenél érdemes megnézni legalább a 2.évadot és az első OVA részt)

A fandom meg valósággal beszippant magába akárcsak az anime! (Olykor elég fájdalmas viccei vannak…)

2022. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!