Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen romantikus animet...

Milyen romantikus animet ismertek? (info lent)

Figyelt kérdés
Olyat szeretnek megnezni amiben egy "rossz" fiu van es csak a lannyal lesz kedves egyb pedig nem valami jofiu... Mondanatok ilyet?????? Eleg sok romantikus animet lattam de remelem meg vannak (h pontositsak sok romi animet lattam de nem olyat mint amilyet meghataroztam..)

2013. júl. 15. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a Brave 10 valami hasonló
2013. júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen azt mar sajnos lattam de nem pont ilyenre gondoltam mert a vege nem tetszett es szerintem annyira nem is voltam szerelmesek(vagyis szentem csak a pasi szorakozott+a tortenet nem lett lezarva es en azt szeretnem h osszejojjenek!!)
2013. júl. 15. 17:44
 3/6 A kérdező kommentje:
De a pasi karatere tetszene nagyon ha utana a csajjap osszejonne meg balablabla... :D
2013. júl. 15. 17:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

tonari no kaibutsu-kun

mondjuk ebbe majd még lesz pár barátja a fiúnak, meg azért elég kedves, de nekem nagyon tetszik (mondjuk ez az egyetlen romantikus anime amit láttam, de a kedvencem a sok shounen és seinen között :D)

2013. júl. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt sajnos mar lattam:( de koszonom azert a valszodat!!:) (nagyon tetszett nekem is)
2013. júl. 16. 14:28
 6/6 Nirata ***** válasza:
Itazura na kiss
2013. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!