Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok a b gata h key-hez...

Tudtok a b gata h key-hez hasonló anime sorozatot?

Figyelt kérdés
Valami ecchit, de ne valami fantasy világban játszódót, hanem lehetőleg középiskolások életét.

2013. júl. 15. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A magyar leíráson jobban kiigazodok, de ezek közül párat ismerek és hát nem néztem végig őket.
2013. júl. 16. 10:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyira nem kell érteni hozzá angolul, énse vagyok pro, de 1-2 mondatból meglehet érteni.
2013. júl. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem ezek tetszettek: Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai ( röviden Oreimo. nagyon jó a mondóban is benne volt)

Kiss x Sis (Ez a kedvencem és szerintem a legtöbb embernek is ez)

Onii-chan no Koto nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne (furcsa rajzolás de jó történet)

Highschool of the Dead (ebben ecchi és gyilkolás is van)

Kore wa Zombie Desu ka (kicsit talán uncsi de jó)

Koe de Oshigoto (ez csak pár részes)

Toradora (De ez nem annyira ecchis)

2013. júl. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
itt egy magyar oldal ismertetőkkel de regisztrálni kell viszont megéri mert végtelen ismertető van fenn és ki is lehet szűrni amit te szeretnél és még rengeteg online nézhető és letölthető anime manga és visual novel és játék van (persze mind animés) csak a játékok és a visual novellek nagy része angol
2013. júl. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja upsz XD itt az oldal: [link]
2013. júl. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. júl. 28. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!