Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok mondani ilyen témájú...

Tudnátok mondani ilyen témájú animéket? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nagy harcokról,háborúkról szóló,kevésbé nyálas...Véletlenül sem naruto vagy az ezekhez hasonlóak!Előre is köszönöm!(varázslat meg bármi más nyugodtan lehet benne) :D

2013. júl. 16. 18:38
 1/6 Norandi ***** válasza:
vándorló palota
2013. júl. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Konkrétan háborús pl. a Barefoot Gen (Hadashi no Gen), a hiroshimai atomtámadásról szóló elég brutális anime dráma.

Illetve szintén II világháborús dráma (bár inkább a háború emberekre, konkrétan egy elárvult testvérpárra gyakorolt hatásairól van szó) a Grave of the Fireflies. Nagyon megható, de nyálasnak egyáltalán nem nevezném.

Háborús témába kicsit jobban belemegy a Jin-Roh: The Wolf Brigade.


Mindegyik elég komoly, igényes mű, nem tudom ilyesmikre gondoltál-e.


Eléggé más téma a Cat Shit One, itt antropomorf állatok (nyulak) a főszereplők, egy amerikai speciális egység a közel-keleti háborús zónában, ez meg inkább akciódúsabb.

2013. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,utánuk nézek...Én még inkább régebbre gondoltam (tudod,kardok,nyilak) :D De ez is jól hangzik!Köszi!
2013. júl. 16. 19:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Fair tail
2013. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Berserk

Junni Kokuki

Claymore

Code Geass(ez taktikai fight)

Phantom

Black Lagoon(ebben normál lőfegyverekkel harcolnak, tele van elmebeteg vadbarommal, és a főszereplőknek sincs ki a 4 kereke)


Tengen Toppa Gurren Lagann, utolsó 10 részén olyan epic fightvan beszarsz, igaz kisebb túlzásokkal.

Casshern Sins

Blood+

2013. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utánuk nézegettem,a nagy részük tetszetős,neki is látok,köszönöm!
2013. júl. 19. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!