Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto shipudden van magyar...

Naruto shipudden van magyar szikronnal?

Figyelt kérdés
Mindenhol kerestem de csak feliratos van.Megnézném én úgy is csak a japán szikron már idegesít.

2013. júl. 16. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nincs de szerintem nem is lesz ha meg igen akkor arra várhatsz jó sokat hidd el jó a japán szinkronnal előszőr engem is idegesített de mostmár megszoktam
2013. júl. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
REndben köszi.
2013. júl. 16. 20:31
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Japán szinkron idegesít, de a pocsék kis költségvetésű magyar nem? Az karrier öcsém :D
2013. júl. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nincs, :/ magyar szinkronja simában szerintem elég elcseszett volt, engem japán szinkron Bleach-ben idegesít, ott a magyarok nagyon eltalálták :(
2013. júl. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak tervezgették, hogy majd leszinkronizálják, de az Animax becsődölt és nem maradt rá pénzük. Szóval valószínűleg soha nem is készül már hozzá szinkron.
2013. júl. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincs szinkronnal és nem is lesz már semmilyen anmie.
2013. júl. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nemérdekes: lehet hogy becsődölt, de biztos lesz valami csatorna mi vetíteni fogja,ne légy szkeptikus
2013. júl. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mrdolittle válasza:
Nincs de valszeg nem is lessz mert drága megcsinálni és így is elég népszerű mert feliratozva is sokan nézik de azért reménykedünk XD
2013. júl. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A Dragonball z-et se hajlandóak folytatni még. :( viasat 6
2013. júl. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyelőre semmi sem szól a mellett, hogy valaha leszinkronizálnák. Nincs olyan magyar csatorna, amelynek a jelenlegi arculatába illene egy ilyesfajta műsor. Ha az Animax be is döglik és lesz helyette AXN Spin vagy Sony Spin, akkor sem garantálja semmi, hogy ott leadnák.


Tehát egész reális hozzáállás, ha nem várjuk a szinkront.

2013. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!