Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto és Bleach rendes film...

Naruto és Bleach rendes film részek vannak?

Figyelt kérdés

Már mint tudom hogy van Bleach-ből 4 movie, de csak kettőt tudok úgy megnézni hogy szinkronizálva van a másik kettő csak felíratós, Naruto meg 3 movie, de itt mindegyik felíratós, az lenne a kérdésem hogy megtalálható valahol ezek magyarul?

valamint vannak új movie részek a felsoroltjaim kívül?



2013. júl. 19. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Na egy szinkronmániás. Hát ha nem olvasol akkor sehogy, Shippuuden-nek 6 mozija van, a sima narutonak 3, Bleachnek 4. De ezek mind fillerek.. mint a mozik általában.


Ja és nem árulok el nagy titkot (mivel gondolom felirattal semmit sem követsz), a Bleach meg a Naruto is csak egy jóindulattal is közepes dolog. Sablonos klisés, és egyátalán nem emelkedik ki, még a műfajából se.


Kérdésedre válaszolva, magyarul nincs, nem is lesz, animax csőd szélén.

2013. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nincsenek szinkronnal, japán szinkron szerintem naruto esetében sokkal jobb, viszont bleach szinkronja nekem nagyon tetszett :) egyébként tényleg felirattal jobb, vagyis naruto biztosan, a bleach meg csak sz*r minőségben van fent tehát nem tudok sok mindent mondani :/
2013. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán eddig, hogy nézted a bleachet? A bleachnek a második fele csak felirattal van és nagyon jó, szóval ha láttad már azokat akkor nemtudom mi gondod van a feliratos mozifilmjével. Ha meg nem láttad, akkor előtte nézd meg.
2013. júl. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos én mind a kettőt megnéztem felíratósan a bleachet több mint 10-szer láttam végig, a narutot most nem rég kezdtem el és a shippuuden-nél tartok nem az a gond hogy felíratós, csak az érdekel hogy lesz e hozzá szinkron.
2013. júl. 21. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!