Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Kamisama Hajimemashita...

A Kamisama Hajimemashita mangában/animében mikor Nanami isten lesz, az azt jelenti h ő is örökké él?

Figyelt kérdés
Vagy pedig ugyan úgy meg fog halni és nem lehet örökké Tomoeval? valaki nem olvasta angolul a mangát? ezt az író nem fejti ki, mert ha ő ember akkor elvileg ember is marad...de akkor ha meghal ki lesz az isten? ezt nem igazán értem. Logikus lenne hogyha isten lesz akkor ő is sokáig él mint a démonok...

2013. júl. 20. 15:55
 1/4 anonim válasza:

Általában az animékben örökéletűek úgyhogy sztem ő is az.

Ha nem így van akkor egyértelműen meghal.

Az új istent pedig ki kell választania úgy mint annak a hapeknak aki meg csókolta a homlokát sztem.


De viszont nagyon érdekelne hogy a mangát hol, és egyáltalán lehet-e magyarul olvasni!!

2013. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem köszi:)
2013. júl. 28. 23:33
 3/4 anonim válasza:
Nanami nem örök életű... bár ha nem szedette volna ki magából a szemet és soha nem lett volna gyereke, akkor az lett volna. De ő nagyon is halandó. Tomoe nagy "örömére".
2016. jan. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem úgyis valahogy meg fogják oldani hogy örök életű legyen, csak nem rontják el így a manga végét hogy meghal miközben mindketten szeretik egymást Tomoével. Legalábbis én reménykedem :D
2016. márc. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!