Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek kik nyernék az...

Szerintetek kik nyernék az alábbi harcokat? (One Piece vs Fairy Tail)

Figyelt kérdés

Próbáltam képesség szerint összeállítani a párosokat.

1.:Luffy vs Makarov

2.:Zoro vs Erza

3.:Ace vs Natsu

4.:Enel vs Laxus

5.:Usopp vs Alzack/Bisca

6.:Kizaru vs Sting

7.:Franky vs Gazille

8.:Aokiji vs Gray/Urtear

Ha válaszoltok akkir kis indoklás is legyen. Esetleg, ha Ti is tudtok még hasonló párost írhattok.



2013. júl. 24. 01:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

1: Luffy, főszereplő.. általában nagyon op.

2: Zoro, egy badass-t küldeni egy mahou shoujo ellen, egyértelmű Roronoa Flawless Victory.

3: Ace, mivel Natsunak nincs hakija szívás.xd

4: Enel, sebezhetetlen volt és isten, nincs hakija Laxusnak.

5: Alzarckék, Usopp egyetlen értelmes skille a halottnak tettetés xd

6: Borsalion, alias Kizaru. Túl epic.

7: Gajeel, mivel vasat eszik Franky még a Shogunal együtt is szív.

8: Aokiji, se graynek se urtearnak nincs hakija..


De eléggé összehasonlíthatatlan, fairy tailban nincsenek világ által bevitt képességek. Gyümihasználó ellen meg kell a haki, főleg a logiások ellen.

Szóval ez így eléggé összehasonlíthatatlan.

2013. júl. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Itt most tekintsünk el attól, hogy főszereplő. Mert akkor Natsu is legyőzi Ace-t.

Amúgy meg elfelejted, hogy Laxus és Natsu sárkányölők. Ha Ace támadja tűzzel Natsut akkor Natsu megeszi. Ugyanez Enel vs Laxus harcnál. Amúgy Enel nem sebezhetetlen volt.

Kizaru győzelme sem biztos. Nem tudom, hogy Sting pontosan milyen elemet használ. Fény vagy Szent. Mert ha fény kizaru támadását megeszi.

Amúgy azt tudni, hogy a Logia gyümölcs használókra milyen hatással van a saját elemük?

2013. júl. 24. 02:27
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

Natsu nem győzné le Ace-t, nincs hakija, nem tudja sebezni, ráadásul Ace immun a tűzre. Ráadásul Ace is logia..(Amúgy meg ha natsu meg is verné jönne Shiro papa a diviziókkal azt csókolom xD)

Kizaru biztos nyerne, logiás, haki nélkül megse lehet sebezni.

De sebezhetetlen volt Enel, logia tipusa volt neki is, Haki nélkül sebezhetetlen.. MEg kitörölhetik Logiás karakterek ellen, ha eszik fényt meg stb-t a dragonslayerek, akkor is nekik nincs fizikailag sebezhetetlen testük, ellenben a Logia használókkal, akik fizikailag sebezhetetlenek haki nélkül, sőt haki nélkül védekezni se lehet ellenük..


Ha jól emlékszem minden logiásnak volt valami hátránya, pontosan nem tudodm hogy mi, de asszem Magellan-nál volt feltűnő hogy mérgezte saját magát és állandóan klótyón ült xd

2013. júl. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

1. Luffy

2. Erza

3. Natsu

4. Enel

5. passz :D

6. kizaru

7. Gazille

8. Gray


Bocsi de indoklást nem nagyon tudok írni, csak így tudom elképzelni.. :)

2013. júl. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
1. nem tudom minek írja mindenki hogy luffy mert szerintem makarov ha átváltozik óriássá és rávág egyet szerencsétlen fel nem áll de ha nagy nehezen megtenné kapna egy fairy law-ot és szerintem ezzel le is van zárva
2013. júl. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem is a Fairy Law jutott eszembe xDDD, szerintem akkor kampec :O :/
2013. júl. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Kitörölheti a fairy lawot, luffy gumiember, ráadásban ő is megtud nőni, sőt makarov egy vén fószer.. Buso Haki be, 2-t beleut és ennyi.


Ezért nincs értelme őket összehasonlíttani, lehet vitázni csak felesleges. Ha a 2 világ szabályait vesszük akkor haki nélkül egy gyümihasználót sem lehet megsebezni, viszont ft részről a dragonsalyerek eszik az elemeket, szóval a Natsu v Ace max döntetlen lenne, frankyt és usoppot ownolnák, Erza meg kb saját kivégzésére menne zoro ellen. Többiben mivel op oldalról mind gyümis egyoldalú a mecs.

2013. júl. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 PetraSimsFan ***** válasza:
meg értitek, most a Luffy vs Makarov nálam a nagy téma, Luffy egy gear secondot benyomna, azzal már egy a 3/4 részét elintézi, azt benyom egy gear thirdet, azzal meg talán meg is öli..... szval értelmetlen
2013. júl. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a Natsu vs Ace lenne a legérdekesebb. Ace-t nem tudná sebezni Natsu, viszont tudná enni az ő tüzét szóval elég wtf.


Ide Hisoka kell xd

2013. júl. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
szerintem ace vs. natsunál natsu győzne mivel hogy elvileg ace teljesen tűzből van és natsu ugye tüzet eszik ergó megeszi acet xD
2013. júl. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!