Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Manga színezés! Hogyan kell...

Manga színezés! Hogyan kell csinálni?

Figyelt kérdés
csinálok mangát és szkennelem,de nem tudom megoldani a színezést, ki kéne önteni, és nem egérrel színezni! mivel/ hogyan lehet?

2013. júl. 27. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
nem egészen értem, mert azt mondtad, hogy szkennelt, de nem egérrel. akkor maradna a rajztábla, de nem hiszem, hogy rendelkezel vele. igazából egérrel is nagyon szépen lehet digitális rajzokat csinálni, a mangának csinálsz körvonalat, utána pedig rengeteg videót meg ilyeneket találsz a youtubeon.
2013. júl. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nem szeretnék kimenni a vonalból :s
2013. júl. 28. 11:44
 3/5 anonim ***** válasza:
painttel.....:DDD
2013. júl. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csináld photoshoppal... :) jelöld ki azt a részt, amit be szeretnél színezni, és így nem mész ki a vonalból. :) remélem érted mire utalok! :D (nem h*lyének nézlek, csak lehet, hogy nem tudtam normálisan leírni mire gondolok.... >_<)
2013. júl. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondom mi a baj.....PAINT. Azt most felejtsd el. Töltsd le a gimpet (ingyenes) nézz meg pár tutorialt és gyakorolj! Menni fog!
2013. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!