Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Uchiha Sasuke vs Maito Gai?

Uchiha Sasuke vs Maito Gai?

Figyelt kérdés
Melyikük győzne egy harcban? (indokot is kérek)

2013. júl. 29. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Sasuke győzne, mert ő az egyik főszereplő...


Neki ott van az Amaterasu, Susanoo, Chidori és más jelentéktelen dolgok, amikkel úgyse tudná megütni Gait.

Gainak ott a taijutsu-ja, amivel viszont Madara Susanooját is majdnem felborította.

Ha ezeket figyelembe vesszük és azt,h a raikage egy karját elvesztette de am kb. szarrá verte Sasukét és ha Gai az összes kaput kinyitná, akkor valszeg nagyobb pusztító gépezet lenne, mint a raikage volt, akkor letépné Sasuke fejét.

2013. júl. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Goku-> SSJ3 -> GENKI DAMA -> Báj Báj föld.
2013. júl. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2.: Ez nem tudom, hogy hogy jött ide xD

Kérdező: Egyértelműen Sasuke nyerne. A chidori sok fajtája/kombinációja, az amaterasu, valamint az idézés, és a susanoo mellett a kapuk nem sokat érnek. Főleg, hogy a susanoojának vannak fegyverei is, nem beszélve az átokpecsétről.

2013. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3as értem én, de annyi eszed lehetne ha már a Susanot hozod fel akkor mellette a Billogot nem, ha figyéltél tudod miért mondom.
2013. júl. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sasuke az idézéssel nem sokra menne sztem Gai kinyitna pár kaput.

A Chidorival és más ninjutsukkal először el kellene találnia Gait...

Átokpecsétje már ezer éve nincs.

Szal maradna a Sharingan. Tsukuyomi hasztalan mert Gai nem néz a szemébe. Szal marad a raikage ellen bevetett Susanoo+Amaterasu kombó, amin a raikage át tudott törni. Gai meg az egyik Kisame ellen is használt taijutsus technikájával Madara Susanoját is majdnem felborította, ahogy fentebb írtam és akkor még Gai nem is nyitott ki sok kaput,h utána ne legyen teljesen harcképtelen.

Persze Sasuke nyerne mert egyik főszereplő, de ha nem az lenne hanem egy feláldozhtaó rosszfiú, mint pl Kisame, akk érdekes csata lenne.

2013. júl. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mivel Gai sokat verseng Kakashival, valamint már azelőtt ismerte Kakashit és annak Chidoriját még mielőtt Sasuke megszületett volna. Szóval ismeri a Chidorit így emoherceg(nő) azzal sokra nem menne. Gai olyan gyorsan mozog, hogy nem tudná a sima Sharingannal lekövetni. Mikor Itachi ott volt Konoha-ban Gai tudta, hogy nem kell a szemébe néznie, ő szemkontaktus nélkül is tud úgy harcolni, hogy csak a lábukat nézi. Így a genjutsu nem működne ellene. Gai biztos, hogy tud az Amaterasuról is, így kinyitna annyi kaput, hogy felgyorsuljon annyira, hogy ne találja el. A Susanoo az tényleg komoly védelem, de Sasuke Susanoo-ja messze nem tökéletes még, ha Gai Madara-jét majdnem feltudta lökni, akkor Sasuke-jét pláne sikerülne. Másrészt Sasuke abban kimerülne, Gai-nak pedig nevetséges nagy az állóképessége.

Szerintem Gai győzne egyértelműen. De hát mivel Sonic-utánzat tényleg egy főszereplő így ő győzne, holott meg sem érdemelné. De ha ő is győzne akkor is marha nehezen és komoly sérüléseket szenvedne. Ha Kishi mégis könnyen adná neki a győzelmet, akkor az már tőle is csalás lenne. :)

2013. júl. 30. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!