Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ti miért szeretitek az animeket?

Ti miért szeretitek az animeket?

Figyelt kérdés
Látom, hogy rengeteg lány nagyon szereti az animeket. De miért? Mi jó bennük? Én nagyon régen néztem fiú létemre de nekem annyi jött le az egyikből, hogy varázsolnak benne meg ilyesmi. Lányok nektek mi tetszik benne?

2013. aug. 3. 20:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egyébként nem csak lányok néznek animét, és nem csak varázsolnak benne minden anime más... van amelyikbe eggyáltalán nincs varázslat, és egyébként nagyon hasonlít a filmekhez, minedjiknek van valami mondanivalója.... de csak akkor szereti meg az ember az animéket hogyha talál el olyat amit imád, és utánna csok olyans tílusban fajtában kell keresgetni.. Egyébként nem szeretem őket Hanem imádom :)
2013. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Na pl.: Régen a pokémont néztem meg a caleido start. Na meg tavaly nyáron adtak a cartoon nettworkon 1 olyan focisat. Valami eleven volt a neve. Én nem is szeretem a a focit mégis nagyon megtetszett. :))) Amúgy én nem az vagyok aki gyűlöli hanem csak szimplán nem értem, hogy mit lehet benne szeretni. JÓJÓ tudom, hogy mindenkinek más tetszik. Csak úgy érdekelt ez a dolog."


Az a baj ha nem is akarod nehéz. Kaleido Star* csak a személyiségfejlődés miatt éri meg megnézni, míg a focis se hangzik komolyan. Ez olyan mint ha filmek terén megnéznél egy átlag sablonos sportos filmet meg egy átlag komikus valamit. Tény hogy rengeteg sablon van, és az is tény hogy igazán jó animék nincs sok (bár így is van bőven..), hogy ha bepróbálnál egy olyat ami érdekel lehet te is megszeretnéd, pl a kezdő animéseknek a legjobb kezdés a Death Note- lenne, egy nagyon jó story, egész fordulatos, a 10 pontól nálam messze van, és az utolsó 15 rész elvan cseszve, de megéri.

2013. aug. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szórakaztó elgondolkodtató és talán sok pozítív monadni való dolgok miatt szeretjük őket.

És az érzelmek jobban átjönnek. Jó néha beleképzelni magunkat a szereplők világába.


Jobbak mint egy átlag amerikai film. (egy fiú)

2013. aug. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nézz meg egy párat. :)

[link]


van mágia ha kell.

2013. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
XDD. titeket nagyon megragadott ez a varázslós dolog. ettől légyszíves térjünk el XD. csak 1 ilyen animet láttam amiben varázsoltak és az jutott eszembe a kérdés kiírásában.
2013. aug. 4. 20:15
 16/17 anonim ***** válasza:

Én például úgy kezdtem, hogy a rajzfilmeket szerettem világéletemben, az olyanokat, amik igényesen voltak megrajzolva, nem az ilyen Cartoon Networkös gagyi karikatúra-lebutított amcsi képregény szintűeket. Hanem az olyanokat, mint a Disney nagyfilmjei például. És az animék, amiket akkor még nem is lehetett sokszor tudni, hogy animék.

Az animék között is vannak gagyibbak, mind történetre mind rajzra, lásd Pokémon, de vannak fantasztikuan megrajzolt elgondolkodtató történetek, mint a Ghibli stúdió filmjei. Ahogy már előttem írták, legalább annyi féle anime kategória van, mint film, úgyhogy az ember ízlése és érdeklődése valamint igényessége alapján megtalálhatja azt a történetet, látványvilágot, ami tetszik neki. A lányoknak például a romantikusak szoktak tetszeni, vagy az olyanok, amiben van egy kis varázslat és némi hercegnő-feeling, a fiúknak meg valószínűleg a keményebb akciók vagy krimik illetve a hentai.

Számomra továbbra is egyrészt az igényes rajzolás tetszik bennük (Jó persze vannak köztük is rosszabbak, de egy Spongyabobhoz képest... :D), valamint az, hogy jó történeteket tudnak elmesélni, olyanokat, amik érdekelnek. Még ismeretterjesztésre is jók. Pl. Earth Girl Arjuna.

2013. aug. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Én lány vagyok, de ettől függetlenül lényegében fiúknak való a niméket nézek, de nem igazán szeretem a varázslósakat.

(Ezt általában nem értik meg a barátnőim, de lehet ezzel élni. Legalább a fiúkkal lehet egy jót beszélgetni)

2013. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!