Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Megtudnátok nekem mondani,...

Claire Thomas kérdése:

Megtudnátok nekem mondani, hogy a következő animék hány részesek, mit gondoltok róluk és, hogy hol nézhetem meg őket?

Figyelt kérdés

Zetsuen no Tempest

Kore wa Zombie desuka

Suki-tte Ii Na Yo

High School DxD

Angel Beats!

Inu x Boku SS

Mirai Nikki

Kyokai Senjou no Horizon

Wolf´s Rain

FREE!

Miracle Train

Strawberry Panic

Fullmetal Alchemist Brotherhood

KimiKiss Pure Rouge

Freezing

Dragon Crisis

The World God Only Knows

ToraDora

Nabari no Ou

Kanokon

ToLoveRu Trouble

Kenko Zenrakei Suieibu Umisho

Claymore

D.Gray-man

Code Geass

Chevalier

The Melancholy of Haruhi Suzumiya

Ergo Proxy


Bocsánat, tudom, hogy sok, de nem tudtam sehol sem őket megtalálni...még egyszer nagyon sajnálom de sokat segítene, mert egy barátommal anime hétvégét rendezünk, és még jönne egy lány, és szeretnénk megnézni pár új animét, hisz csütörtökön fognak jönni és szerdán fognak elmenni, és kvízeket is szeretnénk csinálni..... Előre is köszönöm :D



2013. aug. 5. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


ezeken megtudod nézni. Fejből csak a Fullmetal Alchemist - Testvériséget tudom, mert az a kedvenc animém. Az 64 részes, és kis kedvcsinálónak itt a trailere:


http://www.youtube.com/watch?v=bFKspsj_n40


Nagyon ajánlom :)

2013. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és ezt bátran lehet nézni szinkronnal, mert eléggé eltalált lett :) mondjuk lehet elfogult vagyok, imádom Szabó Máté hangját :)
2013. aug. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát nagyon szépen koszonom, ez sokat segített, egyébként én csak 1 részt láttam a fullmetal alchemistbol, sajnos potn az utolsot es annyora lekotott hogy alig bírtam felkelni :D nagyon szépen koszonom a segítséget
2013. aug. 5. 12:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Suzumiya Haruhi itt is megvan magyar feliratos videó: [link]
2013. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Wolf's Rain: ha nem baj, hogy egy tragikus, apokaliptikus animéről van szó, akkor nagyon jó.

Strawberry Panic: ez shoujo ai, vagyis lányok szerelmesek benne egymásba.

Suzumiya Haruhi nekem speciel nem tetszett, de hatalmas rajongótábora van. Egy eléggé különc lány a főszereplője meg egy fiú, aki hát kb. a csicskása lesz.

Claymore: aki az izgalmas, harcos animéket szereti, annak tetszet, elég véres jelenetek is vannak benne.

2013. aug. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Zetsuen no Tempest, átlagnál sokkal jobb shoune anime, lényegében egy varázsszövetségben történik valami, és lesz belőle bonyodalom, AnimeAddictson fentvan.

Kore wa Zombie desuka, tipikus ecchi, kevés storyval sok fanservicevel. SaiyanRivals-on fent van.

Suki-tte Ii Na Yo., romantikus komédia, elmegy kategória.

High School DxD, AC-n vagy a Saiyanen fent van, egy jobb fajta ecchi egy perverz csávórol. Egész jó története van.

Angel Beats!, Az egyik legjobb dráma, pont a kegyetlensége miatt, nagyon ajánlom, akció+dráma kombó. AA-n fent van.

Inu x Boku SS, tipikus természetfeletti shoujo anime, semmi komoly, SR-en fent van.

Mirai Nikki, egy túlélőjátékról szól. Mindenképp ajánlom, egyik legnagyobb Yandere Gasai Yuno.

Kyokai Senjou no Horizon, tipikus ecchi powersuitokkal.

Wolf´s Rain,Elvont story farkasokról akik "emberbőrbe" bújta.

FREE! , agyon fanservicelt dolog kevés storyval, úszásról szólna..

Miracle Train, nem láttam.

Strawberry Panic, szintén nem láttam.

Fullmetal Alchemist Brotherhood, egy baromi jó történetű anime, shounen seinen között van valahol, de egyiknek sincs besorolva malon.

KimiKiss Pure Rougem, nem láttam.

Freezing, echhi, többet kilehetett volna belőle hozni, az alapja egész jó, csak tele van hibákkal az animéje.

Dragon Crisis,nem láttam.

The World God Only Knows, Kaminomi :D Most fut a 3.ik évad. Egyik legjobb romantikus komédia, kevés sablonnal és egy epic kocka főszereplővel.

ToraDora, nem láttam.

Nabari no Ou, nem láttam.

Kanokon, sima ecchi nem kiemelkedő.

ToLoveRu Trouble, ecchi, egész jó jelenleg 3 évada van ha jól tudom.

Kenko Zenrakei Suieibu Umisho nem láttam.

Claymore, egyik legjobb shounen fight, egy jó karival és egy nagyon jó storyval, bár az tény hogy utolsó 4 rész filler, de a mangája még mindig fut.

D.Gray-man, egész jó shounen fight, Ao no-nál sztem jobb, mert kegyetlenebbül adja elő amit csinál.

Code Geass, Az egyik legzseniálisabb anime. Nem az egyik, hanem A legzseniálisabb főszereplő, a Death Note-s L-t is odaveri, nagyon sok fordulat van ebben az animében, és egy hatalmas EPIC utolsó 10perc a lezárása, konkrétan csak ha rá gondolok libabőrös leszek. Így is nagyon sok magyarázatot tudok a végére, lényegében megtudjuk a végét, de rágondolunk a főszereplő miatt hogy mivan ha megint egy csel?

Chevalier, ha a D'eon-ra gondolsz nem ajánlom, jón indul de aztán egy gagyi franci-oroszországban játszódó középkori mutánsfesztivál lesz.

The Melancholy of Haruhi Suzumiya, Nagyon szórakoztató anime, sokkal jobb mint az iskolás animék 3/4-e. A mozifilmje baromi jóra sikerült.

Ergo Proxy, elvont egész jo, csak cliffhangeres.

2013. aug. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6 válaszoló- nagyon szépen koszonom ez egy nagyon nagy segítség volt számomra, koszonom hogy szántad rám a szabadidodet, sokáig hálás leszek neked ezért
2013. aug. 6. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!