Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto mikor tudja meg, hogy...

Naruto mikor tudja meg, hogy a Negyedik az apja?

Figyelt kérdés

2013. aug. 6. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Shippu 170 környéke
2013. aug. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Nem vagyok oda a Narutoért, de belepusztálnál, egy SPOILER feliratba?
2013. aug. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Utolsó! Bocsi, de ezt szerintem a sima elején is elég könnyen le lehet vágni...
2013. aug. 6. 14:38
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem számít, hogy szerinted nyilvánvaló-e.

Ugye nem azt akarod mondani, hogy problémát jelent legközelebb odabiggyeszteni plusz hét betűt?

2013. aug. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia :)


Ha jól tudom, akkor pontosan a 168-as részben tudja meg :)


A második válaszolónak pedig üzenem, hogy szerintem ebben nincs semmilyen Spoiler, ezt még az is tudja, aki nem akarja tudni :D

2013. aug. 8. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Az 5. válaszolónak üzenem, hogy mielőtt tanúságot tesz totális tudatlanságáról és belekotnyeleskedik mások párbeszédébe azelőtt legalább nézzen utána a fogalmaknak.
2013. aug. 8. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem itt te értetted félre a dolgokat, de azért elmagyarázom érthetőbben :D


Szerintem a kérdés nem tartalmaz spoilert, ugyanis az, hogy Narutónak a Negyedik Hokage az apja eléggé nyilvánvaló, így ezt a tényt, még az is tudja, aki nem akarja tudni, hogy ő az apja :) Remélem érthető :)

2013. aug. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Értem, amit mondasz, de nincs igazad.

Minden, ami egy sorozat cselekményét befolyásolja, vagy történeti szempontból jelentős az spoiler.

És úgy vélem jogosan várom el, hogy minden ilyen elé, kikerüljön a SPOILER felirat, mint ide is kellett volna, hiszen itt vagyok példának én.

Nem tudtam, azt ami a kérdésben le van írva. Innentől kezdve nekem ez spoiler és bárki számára, akinek egy általa foglalkoztatott műsorból elspoilereznek információkat sovány vigasz az, hogy "Jah mert szerintetek (akik már látták) ez nyilvánvaló."


Én nem azt kérem, hogy ne kérdezzetek ilyeneket, csupán annyit, ha BÁRMILYEN (függetlenül attól, hogy szerintetek az milyen hű de nyilvánvaló) tartalmi elemet kiemeltek egy műsorból, akkor ne spóroljátok ki azt a hét betűt. Mit gondoltok teljesíthető, amit kérek?

2013. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jól van, ne haragudj. Azért nem kell felkapni a vizet :)
2013. aug. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kedves, hogy elnézést kérsz, de itt és most nem te követtél el mulasztást :)
2013. aug. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!