Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nem gáz hogy fiu létemre...

Nem gáz hogy fiu létemre szeretem az oylan animéket mint a lovely complex vagy a special a?

Figyelt kérdés

2013. aug. 6. 19:29
 1/10 Kameko-san ***** válasza:
Szerintem nem, csak ilyen az ízlésed.
2013. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Addig nem gáz, amíg nem nézel yaoit, vagy shounen ait.

Egy fiú is szeretheti az ilyen dolgokat, csak ma már az az elfogadottabb, hogy csak akciót meg horrort nézhetnek, semmi mást..

2013. aug. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 xHaru ***** válasza:
0%
Nem azért mondom de én (és sokan mások) nem járnának olyan fiúkkal akik szeretik a csöpögős szarokat ...már bocs...
2013. aug. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó, a Special A-t nem láttam, de a LoveCom minden, csak nem csöpögős szar. Hanem egy humoros és romantikus anime, ami mellesleg remekül ábrázolja a szerelem pszichológiáhját is. Jó lenne nem mondani olyanról véleményt, amit nem ismersz.

Kérdező, az én párom felnőtt férfiember létére is szereti az ilyen animéket, a LoveCom konkrétan egyik közös kedvencünk. Attól még nyugodtan lehet valaki férfias, ha fogékony az érzelmesebb dolgokra. Úgyhogy egyáltalán nem gáz szerintem.

2013. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért mondom de én (és sokan mások) nem járnának olyan csajokkal akik ez alapján ítélnek ...már bocs...


Ja és egy fontos tényezőt kihagytam, én nem szeretem a romantikus filmeket, animeket, stb. Sőt én inkább az akci és horror párti vagyok, de még mindig azon a véleményen vagyok, hogy egy fiú is szeretheti az ilyen dolgokat és nem lesz attól kevesebb.

Ha meg nem romantikázna veled, akkor meg az lenne a baj...

2013. aug. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Romantikus kategória általában a lányoknak készül, de attól még ha érdekel az iskolai szerelem stb nézd. Bár meg kell mondjam elég kevés igazán jó romantikus komédia van.
2013. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elsősorban azért nézem mert vicces és nem azért mert romantikus és ez nem azt jelenti hogy csak iyleneket nézek másik kedvenceim a shiki és a death note. Csak ahogy elnéztem ilyeneket csak lányok néznek és kiváncsi voltam mások véleményére,elsőre féltem belekezdeni mert azthitem hogy ilyen full csöpögős romantikus izé lesz de egész jól elszórakoztam rajta.
2013. aug. 7. 20:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha tetszik akkor tetszik, ne érdekeljen ki gondol rosszat. Értelmes, normál IQ szintű emberek emiatt nem szólnak le. Egyébként is be kell vallani, túl jó animék ahhoz, hogy valakinek ne tetszene! :3
2013. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Én ismerek egy olyan fiút, akinek a kedvenc animéje a Sailor Moon.
2013. aug. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, az nem csoda, azért a SM-t úgy csinálták, hogy erősen gondoltak a hímnemű közönségre. :)
2013. aug. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!