Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok nekem JÓ animét ajánlani?

Tudtok nekem JÓ animét ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok, már jópárszor végignéztem a nagy kedvencemet a Death Note-ot és a másik kedvencemet a Baccano!-t. Mást még nem néztem, szóval nem vagyok otthon ebben a világban. Most valami újat szeretnék, de a helyzetem azért nem olyan egyszerű. Nem szeretem a fantasyt, se a "klasszikus" anime látványvilágot (vízfejű, anorexiás, hatalmasszemű nyomi szereplők). Ezért is tetszik a Death Note, mert ott a szereplők jól néznek ki, az egész a való világban játszódik, az összes fantasy csak egy kis füzet.

Nem szeretnék az igényeimből a Baccano!-nál tovább engedni, mert már ott is sok volt nekem pl. Eve Genoard ki**szott ijesztő volt azokkal a bálnaméretű szemekkel, Chane Laforet gondolatátvitellel beszélt az apjával(?), sőt késsel kilőtt golyókat kap el(?!), ott volt Vino aki pedig egy elmebeteg szupermen volt.. Na azért ez nekem már sok. Szóval ismertek olyan visszafogottabb, reálisabb animét mint pl. a Death Note?

Remélem tudtok segíteni. Kicsi országban élünk, mégis rengeteg az anime fan, ezt nagyon szeretem. :D



2013. aug. 8. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Személy szerint még nemvettem rá magam, hogy megnézzem de azt hiszem az anime amit keresel ez itt:


Monster


Összesen 74 részes és kissé lassan bontakozik ki a cselekménye viszont a látvány nem olyan benne, mint egy megszokott animében, ergo nincsenek bociszemek :D


[link]


baloldalt ottvannak, hogy milyen témákat dolgoz fel.


UI: Elvileg ebben annyi fantasy sincs mint a Death Note -ba.

2013. aug. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rurouni Kenshin első OVA. Kicsit régebbi, de nagyon törekedtek a realitásra a karakterek kinézete terén is, a történet is reális, nincs benne semmi természetfeletti és egy nagyon szép történet, csak kicsit komor és szomorkás.
2013. aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hmm.. Ha jól tudom a Baccano!-t, és a Durarara!!-t ugyan az készítette. (ebből arra következtetek, hogy ha a Baccano! tetszett, akkor a Durarara!! is fog) Én még csak a Durarara!!-t láttam, de nagyon-nagyon tetszett.

Egyébként most a kedvenc animém a K (vagy K project), ami szintén nagyon szuper,ajánlom mindenkinek. (bár nem tudom pontosan milyen fajtákat szeretsz.)

2013. aug. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!