Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések! Nektek melyek a...

Animések! Nektek melyek a kedvenc SHOUNEN animéitek?

Figyelt kérdés
Nektek mi a top5 ? Indokot is kérnék szépen, hogy miért az a kedvenc. :)

2013. aug. 9. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

1. Bleach

2. Naruto

3. Inuyasha

4. Yu Yu Hakusho

5. de csak talán Dragon Ball


Neked mi a top 5 ? :D

2013. aug. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

1: Hunter x Hunter (2011)

2: Claymore

3: One Piece


És kb ennyi, nincs több normális shounen anime. Bleach-t leszenvedtem, első 60része egész korrekt, de a többi iszonyat gány. A Naruto nagyon elvan cseszve iszonyt gyerekes. Fairy Tail-el a legnagyobb bajom hogy semmi újdonságot nem nyújt nagyon sablonos. DBt valamiért már nem csípem, nem rossz végülis műfajt teremtett de nekem mára már kevés.

2013. aug. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
(Illetve pontosítok, nincs több normális shounen fight anime.)
2013. aug. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Dragonball,z,gt

Yu Yu Hakuso

Sailor Moon

Attack on Titan

Ragnarok The animation


Indok mert tetszik gyorsan lehet velük haladni (nem azért mert rossz ja és nem is a filler részek átlépések miatt) hanem szórakoztató van benne elég izgalom látvány is. Még ha gyerekesnek tűnhet.

2013. aug. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A top5 lehet nehéz lesz, de megpróbálom.

1. Hunter x Hunter - Fordulatos, sokszor kiszámíthatatlan, intelligens és jó karakterek vannak benne, már mint a főbbek, mert a mellékek sokszor elég kidolgozatlanok.

2. Claymore - Egyedi, komoly, komor, brutális, izgalmas és jó a története, ez sem követi a szokásos shounen sablont.

3. Fullmetal Alchemist: Brotherhood - Ez már egy kicsivel közelebb áll a sablonhoz, de csak kicsivel és itt is jó a történet, sok a fordulat és a karakterek is szerethetőek, na meg a harcok itt sem abból állnak, hogy ész nélkül csépelik egymást. (ááá, nem utalás)

4. One piece - Igazából ezzel kapcsolatban nagyon vegyes érzelmeim vannak. Van olyan része amit imádtam, remekül megírtnak tartottam, együtt tudtam érezni a karakterekkel, amikor ők sírtak én is, amikor ők nevettek én is, de van egy olyan része, ami alig jobb, mint egy átlag shounen. Na de a jó része elég erős ahhoz, hogy a 4. helyen legyen.

5. Inuyasha - Az 5. helynél hatalmas gondban voltam, mert nem nagyon van más, ami ennek a négynek a közelébe ér nálam shounen kategóriában, de itt bejön a nosztalgia faktor, ugyanis gyerekkoromban sokat néztem, akkor ez is hozzáad valamennyit az átlag shounen formulához, de főleg az, hogy a főgonosz karakterrel itt nem játsszák el azt a már-már fájdalmasnak mondható klisét, hogy azért lett gonosz, mert kiközösítették régen, mert nem érdekelte az embereket, mert megölték a családját, mert meghalt a családja, stb, hanem azért, mert egy rohadt DÉMON, maga a gonosz, ennyi elég.

2013. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mert meghalt a családja helyett *mert meghalt a barátja/szerelme
2013. aug. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
HxH-ba jó karakterek? Killua & Hisoka fking EPIC.
2013. aug. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg Chrollo, Kite, Knuckle, Bisky és Neferpitou szerintem, de ez már off.
2013. aug. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!