Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések, miért van az hogy...

Animések, miért van az hogy mindig a legnagyobb bukást kapják fel a legjobban?

Figyelt kérdés

Volt 2 éve a Guilty Crown, ami egy elég gyenge CG utánzat volt. Tavaly a SAO, ami kb egy kalap sz*r volt, mindenben megbukott. Idén itt van a Shingeki, igaz ennek főleg az adaptálása a hibás, de a világához képest elég sablon dolgok jöttek ki belőle. Ezek voltak az utóbbi idők legjobban divathypolt bukásai. Egyedül a Bakemono érdemelt dicséretet, illetve a Madoka részben...


Szóval nem értem amik tényleg megérdemelnék az miért nem ajánlja senki?



2013. aug. 9. 14:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
13%
Ebből az egészből az egy kalap sz*r-t értettem...
2013. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ez nem az én problémám, ha nem értetted akkor mi a jó életért hánytál ide egy fél mondatot?
2013. aug. 9. 15:13
 3/23 anonim ***** válasza:
52%
Miért van tele brazilsorozatos, barátokköztös, tiniszerelmesfilmetkeresekes, mangás kérdéssel a rovat? Megannyi kínzó kérdés.
2013. aug. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
17%
Mert az embereknek ezek a tömeg cuccok kellenek, amikhez még sok ész sem kell, nem az egyediség.
2013. aug. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

"Mert az embereknek ezek a tömeg cuccok kellenek, amikhez még sok ész sem kell, nem az egyediség."


Értem én, de ha már az életben is szinte mindenki a divatot követi akkor itt miért? Senki se törekszik komolyan hogy bármiben egyedi legyen. A fenti 3 megemlítettre senki sem tudja miért jó, egy épp kézláb indokot nem tud adni rá.(Mondjuk nem csodálom.) De nem értem miért kell úgy oda lenni egy olyan dologért ami semmi újat nem mutat(vagy nagyon keveset). Átlag gagyi shounenekkel ugyanígy vagyok.

2013. aug. 10. 12:25
 6/23 anonim ***** válasza:

Sokan divatból, mert "menő"


Viszont a másik oldalról is meg lehet vizsgálni a dolgokat. Sokan csak azért fikázzák mert "menő" fikázni, pláne a népszerű dolgokat.

2013. aug. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nekem pl a könyökömön jön ki már a 150 milliárd szar shingeki paródia meg egyéb. PL a SAO-t vagy a GC-t nem azért utálom mert felvan kapva, hanem azért mert minősíthetetlenül rossz.
2013. aug. 10. 16:46
 8/23 anonim ***** válasza:
70%

Akkor bulit és sört se szeresd.


Nem kell véresen komolyan venni az animéket elkell kezdeni nézni és kész.

Szeretem, ha jó zenék vanak. Szerethető karaterek legyenek könnyen együtt tudjak érezni velük, történet már másodlagos nálam, de szeretem ahol pörögnek az események jó nézni a küzdelmeket is. Meg lehet egy nap nézni belőle 4 vagy több részt is egy huzamban. Magával ragadó csodás világuk van néha egyedi szórakaztó. És van + modani valójuk is. pl sao asszem 13.rész. előtte meg küzdés, akarás remény folytatáshoz stb. Kell valami motiváló szerethető hős az embernek a mindennnapi élet folytatásához.

Pl.: Nem az anti hős fate stay night mint az első évad. első fele.

A Ragnarok The Animtonra ti nem tudom mit mondtok gyerekes gagyin kívűl. Szerintem eszméletlen jó volt és jó témát feszegetett vége is látványos. Na és ha gyerekes. :) Nálam talán félig meddig divathájp az elején ezt még nem tudni, De tudom jól szórakazok majd rajtuk... Na meg legalább lehet beszélni róla, ha valakit ismersz és néz animét. Bár gonosz párti vagyok azokat jobban szeretem hallgatni mikor elborul az agyuk..


asszem ennyi...


Bocs ha van benne hiba nem szoktam ilyen sokat írni.

2013. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Saoban pont annyi van ami kell szerintem szerethető. :) Nem kell túl bonyolítani dolgokat akkor meg azért lenne rossz...
2013. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Vegre meg valaki aki nem rajong ugy a Guilty Crown-ert.. :D En egyszeruen utalom... A foszereplo is annyira idegesitett, hogy mar az nagyreszt total elvezhetetlenne tette. Meg Inori, aki kb. lehetett volna egy elettelen fegyver is, mert szinte sose szolalt meg. Az egesz tok atlagos, nem ertem a nagy hajpot.

A SAO-t azert imadjak annyira, mert ilyen MMOPRG vagy hogy irjak vilagban jatszodik, meg ugye szerelem van benne.. pedig (szerintem) tok jo anime lehetett volna ha annal a resznel abbahagyjak ahol Kirito felebred. (Bocs a szpojlerert aki meg nem latta..)

Az Attack on Titan az elejen nagyon megfogott, imadtam a vilagat, a zeneit, a grafikajat/karakterdizajnt, de egy ido utan az is elindult a lejton.. Habar meg most is elvezem, de nem olyan nagy dobas mint amilyennek az elejen igerkezett. Ez van, ettol fuggetlenul nekem meg mindig tetszik.


Egyebkent aki az ilyen atlagos, vagy kisse elvezheto, total felhajpolt animekre mondja hogy a vilag legjobbja az meg nem latott olyan sokat, nem annyira tapasztalt. Vagy csupan nem olyan az izlese hogy az elvontabbakat szeresse, a szokasos hepiendert van oda, vagy valami nagyon megtetszik neki es a tobbi hibat meg sem latja benne.


BTW ez a sok SnK-s poszt mindenhol kezd nekem is az agyamra menni...

2013. aug. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!