Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az Attack on Titan című...

Az Attack on Titan című animéből ismert 3D Manőverfelszerelés megvalósítható?

Figyelt kérdés
Úgy értem, megfelelő technikával meg lehetne csinálni? És működne?

2013. aug. 12. 15:13
1 2
 11/17 -Igazmondó- ***** válasza:
Kár, megnézném mindenképp :)
2013. aug. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy van olyan erős motor,

de ha mégis lenne, és ha a házam falai tele lesznek lyukakkal, akkor majd nem a titánoktol kell majd félned :D:D

2013. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Látom megy az agyalás rajta!


Ezek után már én is egyre kíváncsibb vagyok, hogy meglehetne-e egy ahhoz hasonló felszerelést csinálni valahogy.

2013. aug. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hmmm, ez azért nem rossz... csak arra nem jó, amire eredetileg kitalálták: http://www.youtube.com/watch?v=dUr452RXJgw
2013. aug. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
pb gáz a hátadra, megnnyitod a palackot, kell pár kanóc azt kész is.
2013. szept. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
amilyen gyorsan fejlődik minden ezek szempontjából tuti hogy megcsinálják
2014. febr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 DobosBence válasza:
Kicsit elkéstem a válasz adással, de ha valakit még érdekel a kérdés legalább elolvassa. Szerintem kivitelezhető lenne ha nem is gázzal,de valamilyen más hajtóerővel. Az egyik hozzászóló előttem mondta,hogy egy elektronikus elsütőből egy olyan dobozban 3 is elférne. Ez igaz viszont azt is figyelembe kell venni az animében 3 pár penge is helyet kapott a dobozban, ha a pengéket kivesszük szerintem egy egész kompakt kis gépet kapnánk :D szóval igen, szerintem megvalósítható...bárcsak.. :D
2016. dec. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!