Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van így értelme néznem az Ano...

Van így értelme néznem az Ano Hanát?

Figyelt kérdés

Halál idegesítőnek tartom Menmát az első rész után.

Hagyjam, vagy változni fog még?



2013. aug. 13. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Első rész alapján dönteni.. Nézd meg a többit és meglátod. Ha abbahagyod, akkor tényleg valami jót halasztasz el, mert az AnoHana egy nagyon jó anime. Bár szerintem nem a legjobb, de bőven benne van azok között.
2013. aug. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem az első rész alapján akarok dönteni, de Menma központi figura és ha nem tudom sajnálni, ugyan is ő van a középpontban, akkor talán felesleges végig néznem. Ezért kérdezem, hogy meg fog e változni.
2013. aug. 14. 09:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Én erre annyit mondanék hogy ha a Clannadot meg Nagisát végig tudtad nézni, akkor az Ano Hana-t és Menma-t is végig tudod. Szvsz egyik legjobb dráma az Ano hana. Hidd el minél jobban megismered a karit, annál jobban szeretni fogod.
2013. aug. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem néztem Clannadot meg ilyesmit, de akkor folytatni fogom, csak ne legyen ilyen mint az első részben.
2013. aug. 14. 14:59
 5/8 A kérdező kommentje:
Eljutottam a hatodig részig, Menma még mindig rohadt idegesítő, egy kicsit sem szerettem meg, de szerencsére nincs olyan sokat és maga a sztori elég érdekes.
2013. aug. 16. 12:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Most erre mit mondjak? Mit vársz tőle hogy kislány jellemmel úgy viselkedjen mint valami badass csaj vagy mi? Szerintem full illik egy ilyen drámába, nem hinném hogy akkora gond lenne vele. Amúgy ha már a feléig eljutottál szerintem már nézd végig, de te tudod.
2013. aug. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy végig nézem. Nem kell badass csaj, de utálom az ilyen kis nyávogós, aranyos akar lenni de nem az karikat, a másik 2 csaj pl nem idegesít, de maga Menma sokat von le számomra az anime értékéből..
2013. aug. 16. 13:00
 8/8 anonim ***** válasza:
NE NÉZD! Ha már lecsapsz egy ilyen hisztit ez végett, akkor ne folytasd!
2013. nov. 11. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!