Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan animét amibe van...

Tudtok olyan animét amibe van ilyen nagyonperverz nagyonnyomulós pasi?

Figyelt kérdés

Kb olyan legyen belsőleg (akár külsőleg is) mint ezen a képen Gray:

[link]



2013. aug. 14. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:

"Mugiwara no" Sanji

Hyoudou Issei

Ousawa Akatsuki

2013. aug. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1. one piece (nem fogom megézni)

2. High Scool DxD (láttam)

3. ???

Ne a csajok nyomuljanak rá, hanem a pai NYOMULJON szándékosan :D és anime CÍMEKET kértem :)) De azét köszi :P

2013. aug. 15. 01:20
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

Miért nem? Hogy ha egy Fairy Tail kaliberű sorozatot megtudtál nézni, akkor OP-t miért nem? Sokkal jobban megírt dolog mint a FT, lényegében nem véletlen hogy a OP-t tartják az egyik legjobb shounenek, a Naruto-Bleach-Fairy Tail szintet meg a sablonnak. (Megjegyzem a One Piece-ben is van sablon rendesen, de sokkal jobban kidolgozott.)


És ezzel most nem a Fairy Tail-t akarom bántani, azt is szeretem, csak hatalmas különbség van közte és az OP között, az OP előnyére.

2013. aug. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amúgy DxD 2nd most fut, hogy láttad?xd



Usui Takumi még esetleg.

Katsuragi Keima, a kocka hódíttó.(Kami nomi zo Shiru Sekai, 3.évada most fut)


Írok még ha eszembe jut, csak nem most, késő van, nem fog az agyam.

2013. aug. 15. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 babóca14 válasza:
nálam a fav a count and fairy.. behalok azon a pasin :)))
2013. aug. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Narutoból a Jiraya! (bár kb. a kőzepén jellenik meg)
2013. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ousawa Akatsuki(főszereplő)-Hagure Yuusha no estetica(anime)

Ajánlom nézd meg az első 5 percet a 2. részből.

[link]

2013. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

D.Gray-man - Cross, bár sokáig nem szerepel, Lavi - na ő meg igen :D

Bleach - Urahara - hát ő annyira nem, inkább Yoruichi-t szívatja néha

Beelzebub - ő itt mindenki retardált, kap mindenki mindent amit kell, van perverz is :D

Inu x Boku SS - itt nem lövöm le ki az SM mániás állat :D

Shugo Chara - hát elvileg Ikuto lenne a perverz karakter, de mivel a szereplők 11-13 között mozognak, szóval Ikuto kb. 15-16, az anime pedig erős cukor mérgezést okoz, csak saját felelősségre ajánlom a megnézését... én kibírtam mind a 127 részt, kitüntetés járna érte...

Zero no Tsukaima - hát elvileg Saito kissé perverz hajlamokkal küzd...

Maison Ikkoku - ez egy igazi old school anime egyenesen Takahashi Rumiko-tól, az InuYasha alkotójától. Hát szerelem a központi téma, ebből adódóan van benne nyomulós pasi.

Ranma 1/2 - szintén romantikus darab, ám ez már olyan harcolos, mint az InuYasha (szintén Takahashi Rumiko mangából), itt is vannak nyomulós srácok, de ne várj ettől se olyat, mint a mostani mainstream animéknél.

Skip Beat - ezt látni kell :D Már a főhősnő oltári jó, de még ott van egy Tsuruga Ren, aki ugyan nem mondanám, hogy annyira nyomul, de szépen oltja a főhősnőt és egy Fuwa Sho, aki hamar exé válik, de később nyomulni fog (eddig mondjuk már nem jutott el az anime, a manga még ongoing)... ha nem gond a manga, tudom ajánlani ugyan ettől a mangakától a Tokyo Crazy Paradise-t, mert itt tényleg teljes erőbedobással nyomul a srác pár fejezet után :D

2013. nov. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!