Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Anime ajánlatok? Tudtok mondani?

Anime ajánlatok? Tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Sziasztok, körülbelül olyan animéket keresek amik nem túl régiek és szép a grafikájuk, báár ez annyira nem fontos :)


[link]


Idáig ez a listám amiket már megtekintettem.


Körülbelül olyan animéket keresek mint a SAO(Sword Art Online!).


Remélem tudtok segíteni :)


műfajok:akció, fantasy, kaland, romantikus, sci-fi, seinen, tragédia, ecchi


Valamiféle ilyesmit keresnék bár tudom hogy sokk van, de nem tudok düllőre jutni hogy melyik a jó :)


Lehetőleg olyan kellene, ahol a szerelmi szálakat is elvarrják.


Köszönöm a válaszokat. :)



2013. aug. 15. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

A SAO(vagy ahogy én nevezem ShitArtOnline, jobban tükrözi a minőséség) nevű förmedvénynél minden jobb, még a 12 éveseknek szánt Naruto is erősebb vonalakat vonultat fel. Műfajoknál meg a sao annyira volt seinen mint kb a DN egy vígjáték. Hogy ha ilyen játékban játszódó dolgokat akarsz nézni ott a dot hack sorozat, a játéka jobb lett mint az anime. Ott a Ragnarok Online, ugyanolyan szörnyen szar mint a sao.



Vannak sokkal jobb animék ezeknél, de ezt úgy is magyarázhatom egy sao fannak, gondolom mész minden hypolt szar után, a többit meg látatlanba leszólod.

2013. aug. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Nemértem mért támadjátok annyira a SAO-t mikor sztem nem volt olyan vészes, főleg az eleje az sztem is király volt. És amúgy sztem egy fant sem érdekli h most ez hypeolva van.
2013. aug. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A fanok egy része csak azért "fan" mert hypolva van és gáz lenne nem szeretni. Ergo divatszeretésvan még a hobbyjuk terén is. Szerintem első 2 rész jó volt, utána jött egy hullámvasút, se normális történetet, se normális karaktert nem tudtak belerakni. Sőt még a romantikus szál is egy 10 éves szintre lebutított papás mamás idiotizmus lett.
2013. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

# 1/3.


Bocsánat, nem vagyok SAO fan, csak tetszett az anime, ha megtekintetted a listámat ( [link]

Akkor rákellet hogy jöjj, hogy több fajta animét nézek.


De azért köszönöm a válaszodat :)

2013. aug. 16. 15:02
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké megértem mindenkik, bár legalább annak örülök hogy ennél letudták zárni a szerelmi szálat, nem úgy mint a legtöbb animénél. :)
2013. aug. 16. 15:03
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Ebben az ecchin kívül mind megvan talán: xD

Hiiro no Kakera


Tragédia:

Another

Mirai Nikki

Shki

Umineku no naku Koro ni

Higurashi no naku Koro ni

(hát ezekben akció..stb)


Ezekbe az egyik műfaj biztos hogy szerepel:

Zero no tsukaima

Tengen Toppa Gurenn Lagann

Kaze no Stigma

Guilty Crown



Remélem valamennyire tudtam segíteni

2013. aug. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, fel is írtam őket! És ment a zöld pacsi.
2013. aug. 16. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!