Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Lesz a Code Geass Hangyaku no...

Lesz a Code Geass Hangyaku no Lelouch - nak 3. évada?

Figyelt kérdés

Csak mert a végén Lulu nem hal meg. És így lehet hogy lesz 3.évad...

Igaz ?

És ha lesz mikor ?



2013. aug. 20. 01:32
1 2
 1/16 beata456 ***** válasza:
2013. aug. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nincs. Egyébként Lelouch meghalt a végén. Egy gagyi fanvideó van a neten hogy nem de hülyeség. Nekem is lenne 3-4verzióm a végét illetően, és szerintem se halt meg, de a manga is így ért véget a készitők is ezt mondják.


Hamarosan jön a Code Geass Akito the Exiled Mozi második része. Talán majd azokból a mozikból tudunk meg valami plusz infót luluval kapcsolatban, bár elég sansztalan.

2013. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Végre elkezdtem nézni. Vége az 1. évadnak és tetszett. Gondoltam megnézem lesz- e 3. évad, erre egy marha nagy spiler... Nem lehetne előtte kiírni legalább?
2013. aug. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is utálom az ilyen értetlen barmokat, utolsó válaszoló. Én kérek elnézést tőled, hogy az a idióta b*zi ilyen agyhalott mert nem gondol arra, hogy esetleg más még most is nézi vagy éppenséggel elakarja kezdeni.
2013. szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Ki az a marha amúgy aki még csak az 1 évadot látta és már egyből a harmadik iránt érdeklődik!Am csak beírod googleba h Code Geass 3 évad látod csak h semmi se jön ki akkor nincs ozt cs ok?
2016. jún. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Már pedig lesz!

[link]

2016. nov. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
De még mennyire, hogy lesz 3. évada :D
2016. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Az nem csak egy film lesz?
2017. jan. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Markobardos válasza:

Na ne már, besz@rok, eldobom az agyamat, nagyon úgy néz ki, hogy lesz 3. évad!!!

Ezt el sem akarom hinni, animeaddictson is ki van írva!

MIKO????? MIKOR JÖN MÁR KI???? Nézni akarom!!! XD XD XD

2017. febr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Petrovics Milán ***** válasza:

Remélem ez eléggé meggyőző lesz. Mivel ilyet azért nem szoktak csak úgy a rajongók összedobni. :D

https://www.youtube.com/watch?v=tZw6KXt2Z5g

2017. jún. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!