Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » SPOILER! Attack on Titan,...

Effiee kérdése:

SPOILER! Attack on Titan, Petra és Levi?

Figyelt kérdés

Valóban összeakartak házasodni? Többször is utalnak erre, meg sokszor ábrázolták őket közösen mind a mangában, mind az animében.

Utána is olvastam, de egy kicsit homályos ez a dolog. Viszont egészen tetszik, szerintem illettek is egymáshoz, SnK OTP-m lett. *-*


Nektek mi a véleményetek róluk? :)



2013. aug. 20. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem szép pár lennének.De én nem olvasom a Mangát és remélem hogy az animében minél előbb kiderül.De ha én irnám az animét én drámaiasra irnám és petrát megölné a most meg jelent nöstény óriás meg ölné öt.

De minden meg történhet

2013. aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon aranyos páros, csak eddig úgy vettem észre, hogy nagyon sok ember utálja őket a LevixEren párosa miatt.

Nem értem miért kell utálni egy hetero párost? Miért jobb egy boyxboy love? Ez az egyetlen dolog, amit nem fogok sohasem megérteni.

A most következő sorok SPOILER fog tartalmazni:

SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER


Elvileg tényleg volt valami házasságról szó Petrával kapcsolat. Petra apja egy levett adott Levinak:

t [link]

De mivel Petrát a Nőstény óriás megölte, így sajnos ebből nem lesz semmi :(


SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER

2013. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

SPOILER-t tartlamaz!


Igen, ezeket tudom, olvasom a mangát stb.

Ez a Levi x Eren dolog annyira valótlan. Hogy kerülnek hard yaoi fanok ilyen anmiméhez? Ilyet még elgondolni is rossz, hogy ők ketten... -.-'És akkor ez miatt utálják Petrát. Áhh mindegy...


Levi arcán azért látszik, hogy nem kicsit megrázta a társaival történt dolog, plusz ugye a fejezetben Petrával van a borítón. :) Én azt pártolom, hogy valóban titokban összeakartak házasodni, és ez így szép.

2013. aug. 21. 14:08
 4/8 anonim ***** válasza:
hanyadik fejezet?
2013. aug. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
28-29-30 :))
2013. aug. 22. 14:01
 6/8 anonim válasza:

Sziasztok! Azért mert valaki hard yaoi fan, attól még szeretheti az ilyen komolyabb animéket/mangákat is. Engem inkább az zavar, hogy tizenévesek nézik, akik nem is értik, csak az a lényeg nekik, hogy ki kivel jön össze. Hát emberek sajnálom senki senkivel. Bocs a rossz hírért, de ez van.


(Nekem sok kedvenc párosom van benne, de tudom, hogy egyik sem valós, csak rajongói képzelgés. És mielőtt megkapom nem csak yaoi párosokat szeretek elképzelni.)

2014. nov. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem Petrát és ennek semmi köze sincs a yaoihoz.Szimplán unszimpi.
2017. febr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sz_wanda válasza:
69%
Nem tudom hanyadik válaszolónak üzenném, hogy ne általánosíts:) Én is tizenéves vagyok, teljesen értem. Mindent. MINDENT értek ami ott történik, hogy mi a lényege, hogy mit sugall. Mindent. Ha csak így általánosságokban fogsz tovább élni, nem lesz izgalmas semmi:DD (Remélem azért fejben pdaírtad, hogy tisztelet a kivételnek)
2017. júl. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!