Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Haiyore nyaruko-san lesz...

Haiyore nyaruko-san lesz valaha folytatás, más animéket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Hello, nem vagyok egy nagy anime néző/követő de néha ha megakad a szemem egy egy érdekesebb vagy elég őrült sorozaton azt mindenképp végig nézem és így bukkantam arra a címre is, amit a kérdésben már megírtam. Igazából kíváncsi vagyok, hogy a H.Ny. W-én kívül(bocs ha hülyén rövidítek) van e vagy lesz e folytatás, mert nagyon megtetszett talán épp azért, mert úgy ahogy még emlékszem az alapjául szolgáló világra amit Lovecraft teremtett és az is eléggé magával ragadott egy időre. Illetve egy másik kérdésem lenne, hogy tudtok e ajánlani hasonló műveket vagy más olyat amit szívesen megnéznék ?( egy kis segítség hogy még miket nézek csak hogy könnyebb legyen olyat mondani ami tényleg érdekelhetne : Naruto+shippuuden , soul eater, hellsing, illetve lényegében mindent amit az animaxon adnak/adtak főleg régebben mikor még nem nyomták tele filmekkel meg sorozatokkal, és néha megnézek egy ilyen lovely complex meg hasonló műveket, főleg a poénos látványos hangulatos animéket nézem meg ja és ha lehet ilyet ne is ajánljatok ahol lényegében csak férfiak szerepelnek és hát korlátozva van a nemi életük lányok híján na az ilyenektől én hányok főleg, hogy én is férfi vagyok de nem mondhatnám hogy hajlok a fiúk társasága felé , ellenben ha a fordítottja áll fönt és a lányok állnak többségében az már annál jobban tetszik:D Na nem kell rosszra gondolni. :D őő Na most így ennyi ha még eszembe jut más anime ami nekem tetszett és segítene a ajánlatok szűrésében akkor még írok. Előre is köszi és bocs hogy ennyit írtam és olvasnod kellett.:D

2013. aug. 20. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Gintama tetszene, eddig 265 része van, de a mangája még fut:)

Bimbougami ga! nem hosszú, 12 részes, de elég szórakoztató.

Seitokai Yakuindomo! itt meg nyomják a hülyeséget az összes részben:D

Esetleg Working!

Beelzebub, hasonló a Gintamához, de itt több a harc, viszont a poénok gyengébbek is, ha jól emlékszem 60 része van (eddig)

2013. aug. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi megnézem őket de ettől függetlenül még jöhetnek a válaszok szívesen veszem.
2013. aug. 21. 12:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Gintamát én is ajánlom, a legjobb poénos shounen.


Haiyore első évadát imádtam, második viszont sztem gyenge lett, valahogy el laposodtak a poénok. Amúgy a mangája még mindig fut, szóval nem lenne lehetetlen.

Binbougami Ga-t lehet szeretnéd.


Amúgy Haiyore hasonlók: [link]


Haiyore 2nd hasonlók: [link]

2013. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
lovely complex
2013. aug. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
lovely complex tetszeni fog szerrintem.
2013. aug. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Esetleg a Toradora-t ajánlom. Egy jobb fajta iskolai szerelmi dráma cuccos.
2013. aug. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hentai Ouji To Warawanai Neko

Azumanga Daioh

Death Note

2013. aug. 22. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 HaruKyra ***** válasza:
Attack on Titan
2013. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok annak az embernek aki egy poénos animéhez fűződően egy sablon shounent ajánl.(Shingeki..)
2013. aug. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!