Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Inu Yashához hasonló anime?

Inu Yashához hasonló anime?

Figyelt kérdés

Imádom InuYashát,de végignéztem és kiváncsi vagyok van e olyan anime, ami stílusilag is ilyen(mármint rajzolásilag),ezenkivül hatásban is ugyanez, ugyanilyen érzelmes és emellett vicces,magával ragado.

a modern hatásu pisztolyos, eltulzott arckifejezéses, "5 percig állok a harctéren mire elkezdödik bármi is" kizárt, nem birom.

még a sámán király az amit nagyon szeretek és hasonló stílus.

tud valaki még?



2013. aug. 27. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Yu Yu Hakusho :)
2013. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Yu Yu Hakusho jobban hasonlít a Dragon Ballra, mint az InuYashára. De bocsi nem tudok segíteni. Még nem mertem egyedül aludni, de már az InuYashát néztem. :) Mást nem is szeretek. :D
2013. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
dragon ballt is szerettem:) bár az tényleg nem tipikus inuyashás. azért megnézem hátha bejön köszönöm:)
2013. aug. 27. 22:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg a Nurarihyon no Mago-t. Nem garantálom, a teljes hasonlóságot, de szerintem vannak dolgok, amik hasonlítanak. Ez két évados, és állítólag a második jobbra sikeredett,mint az első. :)
2013. aug. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm:) az elsö pár rész után ugyis eldöl megfog e :)
2013. aug. 28. 08:21
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nurarihyon no Mago-t ajánlom, de úgy készülj, hogy a második évad fényévekkel jobb mint az első, bár az első se rossz.
2013. aug. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!