Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szeretném elkezdeni a Naruto-t...

Tücsök13 kérdése:

Szeretném elkezdeni a Naruto-t, csak egy kicsit tartok tőle. Fanoktól kérdem: Megéri?

Figyelt kérdés
A sok fan (értelem szerűen) az egekig dicséri ezt a szériát. Viszont néhol belebotlok olyan kritikákba, amik szó szerint elveszik az egésztől a kedvemet! Pár hónapja például olvasta, hogy valami új filler miatt még a rajongók is elkezdtek anyázni! Továbbá ne tudjátok meg, hány helyen olvasta, hogy a 100-200-300-valahanyadik rész után az egész unalmas lesz, sok a flashback, meg a végtelen számú filler epizód. Szerintetek érdemes belekezdenem? Csak mert már egyszerűen elegem van abból, hogy én vagyok szinte az egész osztályban az egyetlen, aki nem tudja ki az a "Hayate", "Raikage", "Zabuza", meg kábé még 70 ilyen neveű karakter :,D

2013. aug. 31. 16:43
 1/8 Kameko-san ***** válasza:
Az aime szerintem is a 300 valahányadik rézsig jó, utána abba is hagytam. Szerintem olvasd inkább a mangáját abban legalább nincsenek fillerek.
2013. aug. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, Kameko-san! És a mangát esetleg hol tudnám beszerezni?
2013. aug. 31. 18:01
 3/8 anonim ***** válasza:

manga angolul pl. mangareader.net

magyarul naruto-kun.hu

Sztem a történet az elején jobb volt, amikor még tényleg ninja sztori volt, akkor nagyon szerettem. Aztán megjött az animében Naruto Shippuuden nevezett időugrás utáni sztori, ahol egyre inkább Dragon Ball-os képességűek lettek a karakterek és a ninja dolog kihalt belőle. A mostani háborúval meg sztem a rajzoló végképp eltolta, igaz voltak benne jó részek is, de összességében elég lapos lett sztem.

2013. aug. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor szerintem elkezdem, és majd a felénél talán leállok. Hiszen úgyis ellaposodik. :(
2013. aug. 31. 18:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első Naruto sorozat egész jó volt, egy 7/10, természetesen fillereket nem számolva. Élvezetes, izgalmas kis sztori, de semmi több, nem egy világot megváltó alkotás.


Aztán, időugrás, shippuuden. Ez nem ugyanaz a sorozat. Unalmas, gagyi, sztori több sebből vérzik, karakterek szarok. És amikor néztem, még nem is láttam sok animét. Hatlmasat csalódtam (Főleg azután, hogy mindenki agyondícsérte nekem). Kb. a kétszázadik rész után a mangát kezdtem el olvasni (valamivel kevesebb időt vesz igénybe), de azt is csak azért, mert mostmár tudni akarom, hogyan fejezi be az író. Ha most pontoznom kellene akkor olyan 3 vagy 4/10-et tudnék neki adni. Nem erre a szarra számítottam.


Fillereket ugye egyiknél sem számoltam, mivel azok fogyasztásra alkalmatlan készítmények.


Kérdésedre válaszolva, kezd el, nagy reményeket ne fűzz hozzá. Nézz meg úgy 40-50 részt, ha akkor nem tetszik nyugodtan abbahagyhatod, mert jobb már nem lesz. Nem tudom mennyi (jó) animét láttál már, de ha sokat, akkor valószínűleg a szart fogod látni benne leginkább.

2013. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk alapból nem régen kezdtem el animézni. Meg is fordult a fejemben, hogy nem éppen egy neverending shonennel kellene kezdenem, hanem mondjuk egy 25-40 részes kis sorozattal... Persze már láttam egy jó pár animét... olyan... 15-öt össz-vissz...
2013. aug. 31. 21:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Az még nem sok, kb. én is annyinál tartottam, amikor elkezdtem nézni. Nyugodtan nézz most még neverendeket, mert minél több animét fogsz látni, annál kevésbé lesznek élvezhetőek.
2013. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon szeretem a Narutot és a fillereket is megnézem... mert nekem nagyon bejön minden belőle és egyre izgalmasabb lesz alig várom, hogy kijöjjön akövi rész.... lehet hogy vannak többb fillerrészek egy helyen, de szerintem egész jó, mert néha ezzel magyaráznka el valamit... igazából tőled függ, hogy neked hogy tetszik , mert mindenki máshogy éli meg.
2013. szept. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!