Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mikor fogják leszinkronizálni...

Mikor fogják leszinkronizálni a Naruto Shippuuden epizódjait magyar nyelvre?

Figyelt kérdés

2013. aug. 31. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Nincs senki, akinek megérné leszinkronizálni, az egyetlen anime csatorna ami van meg szinte halott.
2013. aug. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Pontosan ahogy az előző mondta... igazából nézd meg feliratosan, mert én úgy voltam az elején, hogy csak magyar szinkronosat néztem, de ájöttem, hogy milliószor jobbak vannak nála.. és most már teljesen megszoktam a feliratot... olvass csak, mert nem lesz szinkronosan... szerintem már nagyon semmi :D
2013. szept. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már "végignéztem" (minden héten jelenik meg új rész, ezért teszem idézőjelek közé :D) feliratosan, japán szinkronnal. Csak tudni akartam, hogy mikor szándékozik valamelyik televíziós csatorna leszinkronizálni a közeljövőben, mert kíváncsi lennék a agyar szinkronra.
2013. szept. 1. 11:15
 4/10 anonim ***** válasza:
úgyis rossz lenne a szinkron
2013. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos jelenleg egyik magyar TV csatornának sem fűződnek hozzá érdekei. Elképzelhető, hogy ha egy csatorna jól megcsinálná a szinkront, akkor hozna neki nézettséget, lévén piszok népszerű sorozatról van szó, de a magyar Animax becsődölése után szerintem egyik csatorna sem akarna nekifutni.


Őszintén szólva nem igazán tudom, miért ne kísérelnék meg, hiszen például amikor a Viasat6 adta a szintén népszerű DBZ-t, az egész tűrhető nézettséget hozott. Valószínűleg elrettenti őket a sorozat hossza, ára, plusz hogy milyen sok szinkronhang kéne hozzá, na és az is, ami az Animax-szal történt.

2013. szept. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos soha még a Dragon Ball Zet se hajlandók folytatni ami jobb a Narutónál, pedig rtlklubos régi szinkronnal menne.
2013. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mi történt az Animaxszal? Nagyon nem követem a tévécsatornával kapcsolatos híreket, főleg azért mert nagyon panganak az új szinkronok készítése. Kevés új szinkron, kevés nézettség...
2013. szept. 2. 09:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Az történt, hogy a vezetőség úgy gondolta, nem érdemes animék szinkronizálásába fektetni, ezért úgy egy-másfél éve nem történt az új anime bemutató. Gazdaságosabb, ha a már meglévő AXN-es élőszereplős sorozataikat mutatják.
2013. szept. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Úgy látszik a mélyen tisztelt vezetőségnek elgurult a gyógyszere. :-) Ő bajuk, hogy a nézettségük alacsonyan stagnál és ha majd becsődölnek. :-)
2013. szept. 2. 16:03
 10/10 anonim válasza:
nem lessz leszinkronizálva és ne is legyen !
2013. okt. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!