Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fairy Tail! 125. rész is...

Fairy Tail! 125. rész is filler vagy csak a 126. és a 150 is az még, vagy az már nem? Ezt a filler arcot megéri megnézni vagy nem?

Figyelt kérdés
25 részről van szó. ami elég sok időt elvesz, szóval tényleg érdekel megéri-e megnézni, miről szól? Kedvenc karakterem Zeref és Gerard, szóval ha ők erősen főszereplők akkor azt is írjátok légyszi ^^ Jelenleg a 125. rész felénél járok, de akkor még ez nem filler vagy igen? Ti megnéztétek? Megbántátok? Ugyanott folytatódik? Légyszi minden kérdésre válaszoljatok, előre is köszi <3

2013. szept. 4. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

arról nem tudok nyilatkozni mi van bennük mert így a számok alapján nem emlékszem.De szerintem nem baj ha megnézed mert max. röhögsz rajta egy jót :D de ha jól emlékszem róluk nincs szó.Én minden részt megnéztem és nem bántam meg.Amúgy is utána már majdnem vége az animének mivel "csak" 175 rész.

2013. szept. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én megnéztem, szerintem nézd meg!!Nem érdemes ilyenkor abba hagyni!!Jó lesz hidd el :D De ha Gerard a kedvenced nézd meg a Fairy Tail OVA 5.részét!!Én azon behaltam :D
2013. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de SZERINTEM a mangát sokkal érdemesebb követni mint az amimét. Na nem azt mondom, hogy az anime rossz, hanem, hogy a mangában sokkal többet tundtok meg. Szerintem a mangára az animét sokkal érdemesebb fölépíteni.(bocs, hogy nem arra válaszoltam amit kérdeztél, csak egy tipp volt) :)
2013. szept. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok*

javítom: tudtok

2013. szept. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 LegendaryGameCenter ***** válasza:

Én úgy tudom hogy a Fairy tailben nincsnenek fillerek ezért is van most egy nagy kihagyás (175. részig van most) és majd a közeljövőben folytatódik.

Zeref és Gerard főszereplők sokminden történik majd még velük.

Én nem bántam meg hogy nézem még mindig. Ha tetszik akkor nézd tovább megéri :)

2013. szept. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem is mangát olvass, sokkal jobb
2013. okt. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha az Oración Seist vagy esetleg az Edolasi cezetőket szeretted akkor nézd meg. Gerard nem lesz benne még, ez leginkább lucy körül, illetve apja halálának következményeiről szól. A kérdést egyébként már rég feltetted így nemtom már megnèzted e de sztem nagyon jó.
2016. szept. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!