Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » DEATH BATTLE! : Goku VS Superman?

DEATH BATTLE! : Goku VS Superman?

Figyelt kérdés

Szóval az a gondom hogy én nem vagyok elégedett itt az eredményel , állitólag Superman menyire hihetetlenül erős, ha valóban ilyen erős , miért nem győzi le az összes ellenfelét egy ütéssel. Goku a Sima Dragon ballban ahol kb max 330 a végén a harci ereje,golyóálló + Már az első részekben 10-es harci kapacitásal feje föllé emel egy autót nehezzen de a harci ereje csak 10! Akkor a Z elején egy hatalmas fát üt ki a helyéről durván 400-es harci erővel. Később Alkalmazz Kaioken-t ami meg sokszorozza az erejét. Ott a SuperSaiyan ami ha átváltozzik 50X nőveli meg az erejét és sebbeségét. + Már a SSJ1-nek is van több fajta variációja! És Akkor a Z végén Vegito SSJ-ben nagyon erős harcos. Goku első SuperSaiyan-ba alakulásánál 150 Milliós harci erővel rendelkezik. A Cell harcoknál FULL Power Super Saiyan 1-ben van kb 8 Milliárd. + írják hogy Superman halhatatlan , ha valóban halhatatlan miért verték anyiszor laposra a rajzfilm sorrán is ? és nem használtak kriptonitot. Vegyük ugy hogy Superman Elbírna egy FULL Power SSJ Gokuval aminek az ereje 8 Milliárd Goku SSj2-ben

Majin Vegita ellen már 200 Milliárdos erővel rendelkezik.

Szóval várrom mindenki válaszát és az érveket hogy kinek mi a meglátása. Még ott van Goku Ssj3-ban Amit bills egy csapásal legyőzött és a legújabb szint az SSJ GOD! A Dragon ball z legerősebb karaktere Vegito,szóval Goku SSJ GOD valahol Vegito SSJ 1 szintjén lehet.

Gokunak itt van 150 Milliós Ereje!

http://www.youtube.com/watch?v=9Q4BHmwN5Ds



#anime #erő #Superman #Dragon Ball Z #Goku #a legerősebb #stb .
2013. szept. 6. 15:48
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Van még itt Harc! Folytatás! :)

http://www.youtube.com/watch?v=fd2c1kUj5Po

2013. szept. 6. 15:50
 2/25 A kérdező kommentje:

Van itt superman Legnagyobb ütéseíről 11 videó!

http://www.youtube.com/watch?v=FYjQkx7xCDk

Superman nem fejlödö képes szóval mindegy milyen részét nézzük!

2013. szept. 6. 15:57
 3/25 anonim válasza:
Szerintem értelmetlen összenézni a kettőt, mert a DC-s univerzumban az a lényeg kb, hogy Supermannél nincsen erősebb dolog a Dragon ballban pedig az, hogy mindenkinél van erősebb, illetve, ha 10000 évig edz valaki akkor sokkal erősebb lesz... :P
2013. szept. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Kössz a választ! De Superman is nem egyszer verték majdnem halálra.Azért írtam ezt a kérdést már volt egy összehasonlitásos videó és nem vagyok elégedett az eredményel! http://www.youtube.com/watch?v=oyl97TG8jbA
2013. szept. 6. 23:01
 5/25 Garott ***** válasza:
A videó szerintem magáért beszél. Hiába szurkolnak sokan Songokunak, Superman gyakorlatilag egy isten. Nála harci erőt mérni lehetetlen. Csupán a morális szabályai miatt tűnik gyengének, hisz az erejével képes lenne egy ütéssel elporlasztani bárkit. Son Goku erejét ahogy írják körülbelül 34.7 sextillion megatonnát bír ki (ss4-ben). ez viszont eltörpül a Supermen 10 octillion megatonnás terhelhetősége mellett. A fizikai erőnél még nagyobb a különbség, hisz nagyrészt azt nem használ csak KI technikákat. A sima ereje az csupán 160000 tonna, Superman azonban egyszer elhúzott egy napot! Annak azért van gravitációs vonzása. És így kiszámolva az ereje 6,6 quintillion tonna. Ezt nem lehet felülmúlni ( 160000 vs 66000000000000000000000000000000).
2013. szept. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Garott ***** válasza:
az előző javítva: nem enged a program annyi nullát kiírni, de a lényeg hogy 30 nulla kell oda.
2013. szept. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Hát elsőnek is Goku alácsbecsülték még mindig! De ha Superman isten Doomsday miért verte halálra ? Erre agy magyarázatot! Sajnos mintmár mondta ne azt a videót vedd összehasonlitási alapnak! Goku annál erősebb 160.000 Tonna az amivel gyorsan képes mozogni szóval nem mindegy.A Dragon ball Goku ugy edzz hogy nagy súlyokat használva mozog. Igy nő az ereje és a sebbesége ha leveszi a súlyokat! Goku 8000 Harci erővel 10X gravitációban mozog simán ugy hogy megse kotyan neki! Szóval az majdnem 1 tonna. De Goku Egy egy tonás autót már a sima dragon ball első részében nehezen felemel 10-es Harci kapacitásal. Szóval a tények magukért beszélnek. Hiába írod hogy Superman milyen erős mégis nem egyszer laposra verték , nem erős anyira mint ahogy sokkan istenitik. ha olyan erős lenne minden elenfelét egy csapásal jutatná a földre de nem igy van szóval sajnos én nem tudok neked hinni!
2013. szept. 9. 17:04
 8/25 anonim ***** válasza:
nem règmegjelent a DBZ jàtèkban egy karakter akit Billnek hívnak. Làttam a videót, és Bill egy ujjal legyôzte Goku SSJ3-ját. Unokatesóm mutatta a videôt, játékot és Bill is egy isten^^
2013. szept. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
De Goku SSJ Gods- formában már elbírna vele! Azaz SSJ4
2013. szept. 9. 18:48
 10/25 anonim ***** válasza:
46%
Billel?^^ nem tudom :D talán. De szerintem Cellnek és Kidbuunak lenne esélye ellene
2013. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!