Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik animeből van ez a kép?

HikariSetsuko kérdése:

Melyik animeből van ez a kép?

Figyelt kérdés

[link]

Sokan kérdezték kommentbe,de senkise mondta meg hogy melyik animét ábrázolja a kép...:/ Ha valaki esetleg tudja,lécci segitsen..:) Előre is köszönöm!:)



2013. szept. 10. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Anime City.


Nem egy olyan szuper jó anime... A Bleach jobb :DDD

2013. szept. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen anime nem létezik... ez egy fanart.
2013. szept. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a Wicked City c. anime. Arra nem emlékszem hogy tv széria, vagy csak movie, de mindegy. Szerintem jó anime. De ez tnyleg nem eredeti kép, hanem csak egy fanart. De az szinte 100% hogy a Wicked City-hez való fanart.
2013. szept. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
öcsém ez a nisemonogatari hogy nem tudja senki ilyen ecchi anime de amúgy jó
2013. szept. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát barátaim ti k**vára el vagytok tévedve....

Hogy lenne ez már a Nisemonogatari!?

Egyrészt más a stílus, aztán meg a karakterek is rohadtul eltérnek. Ez egy fanart. Még az oldalon is az other kategóriában, és a címe is Anime City, nem pedig Nisemono, vagy egyéb más.

2013. szept. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
már hogynelehetne a nisemono a grafikája is ugyan olyan és ne mond h. a szereplők nem is hasonlítanak mert nagyon is ez egy fanart éppen ezért nem hasonlítanak annyira de a legjobban a nisemono karaktereire hasonlítanak és nagyon kétlem h. az anime city az mert olyan anime nincs is de mind1 ne okoskodj már annyira szerintem nem is látttad a nisemonot
2013. okt. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hööh:D

Imádom amikor megmagyarázzák, hogy a döglött ló alszik:DDD

Te tudod, haver...

Nem mondtam, hogy létezik olyan, hogy AnimeCIty, mert nem... Mert ez egy fanart, se több, se kevesebb... A karakterekről meg tudnám mit is mondasz, mert rohadtul nem hasonlít egyikre se:DDD valakikre hasonlít de nem mondom, mert te tuti nem láttad:D már bocs, de egy nyomorék vagy:D

és csak miattad, csak ma, én is lesüllyedtem a te szintedre;) élvezd a pillanatokat, amíg hozzád szólok, mert nem lesz sok...

2013. okt. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!