Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Egy Ulquiorrás rész meg lehet...

Egy Ulquiorrás rész meg lehet találni nekem?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy van egy olyan rész (animét végig láttam, de ott nincs, ezért gondolom, hogy a mangában lesz) ahol el van magyarázva, hogy Ulquiorrából, hogy lesz Vasto Lorde.. Ez így már el van magyarázva Halibell és Grimmjowról is az animében, de engem Ulquiorra érdekelne :)

Előre is köszi!



#anime #Bleach #Ulquiorra #Ichigo #Ulquiora #Ulkviorra #Blícs #Blics #Bliccs #Ulqiora
2013. szept. 11. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A mangában egyikről sem volt nyíltan kimondva,h Vasto Lorde. Se Halibelről, se Grimmjowró, se másról (hacsak az rajzoló nem mondta ki nyíltan vmelyik databook-ban).

Egyszer vmelyik shinigami azt mondta,h (nem emlékszem pontosan) talán 10 Vasto Lorde képes lenne elpusztítani az összes Shinigamit és Soul Societyt. Ebből az következik,h nagyon erősek.

Namost az espadák közül:

-Grimmjownak nem volt ilyen ereje, mert Ichigo hollow maszkkal legyőzte

-Nnoitra se lehetett, mert Kenpachi legyőzte őt, és a jelenlegi erejéhez képest akkor még sokkal gyengébb volt

-Barragannak a képessége sztem a TOP3 legerősebb között van, de kétlem h ő Vasto Lorde lett volna

-Ulquiorráról elképzelhető a dupla resurreccion miatt, amikor ugye másodjára váltott alakot, de egyértelműen nem derült ki róla

-Halibel esélyes, mert amint láthattuk, neki az espada előtt is emberibb külseje volt, és mondták benne,h ahogy fejlődnek a hollowk úgy egyre emberibb külsejük lesz és Hitsugaya meg akik harcoltak elllene sz@rt se értek el, VISZONT Aizen egy csapással kiterítette...

-hasonló a helyzett Starrkkal, Aizen talán benne bízott leginkább és neki adta az 1-es számot, láthattuk h erős, de Kyoraku a shikaijal 2 vágással végzett vele

Szal sztem eddig, aki Vasto Lorde volt az Ichigo mikor teljesen hollow lett és esetleg Ulquiorra.

2013. szept. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi ezt a részletes leírást..

De volt egy rész amikor ichigo harcolt grmmjow ellen, akkor grimmjow viszaemlékezett a multjára.. meg halibel is viszaemlékezett.. Ilyesmire gondolok, csak ulquiorás verzióban.. Erre nagyon kiváncsi lennék!!

És azt hallottam, hogy van!

2013. szept. 12. 17:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha akármikor visszaemlékezett, akkor az utolsó Ichigo vs Ulquiorra harcnál keresd.
2013. szept. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már annyi ideig kerestem, hogy már azt hiszem, hogy csak a mangában van benne, de ott meg nem vagyok jártas :((
2013. szept. 12. 17:43
 5/7 Kameko-san ***** válasza:
Nem erre gondolsz? [link]
2013. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Lehet.. :D

Ez benne volt az animében? Én az egészet végig láttam, de ez nem tűnt fel :(

Nagyon köszi! Az oldal amit küldtél, nagyon tetszik :)


Köszi mindenkinek!

2013. szept. 13. 11:01
 7/7 Kameko-san ***** válasza:
Ez az animében nem volt benn, mert ez egy külön fejezet. :)
2013. szept. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!