Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nektek mellik anime változat...

Nektek mellik anime változat jön be ikább: Fullmetal Alcemist (2003) vs Fullmetal Alhemist Brotherhood (2009)? És miért?

Figyelt kérdés
nekem mondjuk a Brotherhood jobban tetszik, mert több értelmet is látok benne. gondolok itt hogy a 2003 asban elég béna vége a másik világról, na meg az ottani harag, Izumi hozta létre, holott human transzmutáció szimplán lehetetlen. meg van még több okom, de a tiétekre is kíváncsi lennék.

2013. szept. 13. 08:16
 1/8 Kameko-san ***** válasza:
Nekem is a Brotherhood tetszik jobban, mert szerintem jobb a történet, érdekesebb, tetszenek benne a karakterek és a fordulatok. Ennek a vége is jobban tetszett. (De persze a másikat is szeretem, csak nem annyira, mint ezt. :) )
2013. szept. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A brotherhood de csak azértmert az követi a mangát,míg a 2003-mas sokszor eltér tõle
2013. szept. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem a 2003-as. Nem tudom miért, az nekem jobban tetszett, mint a brotherhood. de mindegyiket szeretem ^-^
2013. szept. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Brotherhood : Nekem azért mert többet fejlődtek a szereplők sokkal jobban ki tudtam igazodni rajta.Edward nem halt meg a végén és minden happy end lett! :) Meg azért mert több benne a poén!
2013. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Brotherhood midenképp mert manga alapján van kb az egész és mindent kifejt. + jobb a vége
2013. szept. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. érdekelt ás véleménye:)
2013. szept. 15. 13:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Brotherhood.A 2003-as csak az eredeti jó kis sztorit tönkrevágta,és csomó hülyeség volt benne.A brother ood ugye mind képvilág,és mind történez szempontjából jó,nem véletlenül készült a manga alapján.A 2003-asban az volta másik,amit nem bírtam,hogy sötét volt a hangulata,és Edék se sokat fejlődtek.Ellenben,a brotherhood movie nem jött be,animációját tekintve,pedig a történet egész jó volt.A 2003-as movie viszont nagyon tetszett :D
2013. szept. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyetértek,kivéve a film,ahoz nem tudok mit szólni, mertegyiket se néztem meg:)
2013. szept. 21. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!