Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki leírná, hogy hogyan is...

Valaki leírná, hogy hogyan is építették a falakat az Attack on Titan ban? (SPOILER)

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a fal a Titánokból van, de pontosan, hogy is készült?

[link]

Itt olvastam.

Bónusz kérdés: Pontosan mit is jelent, hogy a Titánok katonák?

Konkrétan mindent tudni szeretnék az óriásokról, ami még nem volt az animében. (Nem tudok angolul, így nem is tudom olvasni a mangát)



2013. szept. 13. 20:42
 1/2 kdanni válasza:
100%

Egyszerűbb lett volna a blogomon feltenni a kérdést, akkor nem a statisztikáknál a bejövő hivatkozások között kellett volna rábukkannom a kérdésre. :)


A válasz még mindig nincs megadva egyik kérdésre sem (manga 49. fejezet).


Viszont a bejegyzésemben egy poénra is utaltam, amit ott nem hivatkoztam. Ez volt az: [link]

Ez azt számolja ki, hogy hány titánból lehetne a falat felépíteni.

De a mangából az még nem derült ki, van-e pár befalazott titánnál több, vagy tényleg a teljes falatnak a titánokból van a tartó váza. Viszont azt már tudni lehet, hogy kire van szükség a válaszokhoz. Így még zavaróbb, hogy nincsenek válaszok.


"Pontosan mit is jelent, hogy a Titánok katonák? "

A beépített titánok néha mentálisan összetörtnek ilyenkor szoktak arról dünnyögni, hogy katonák, és csak parancsot teljesítenek, főként a lelkiismeretük megnyugtatása gyanánt. De, hogy kit is szolgálnak, és mi a céljuk azt jól titkolják, vagy nem is tudják.


Ha vannak további kérdések azokat, a blogomon is nyugodtan fel lehet tenni.

2013. szept. 15. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi.

Amúgy azért nem a blogodon tettem fel a kérdést, mert éppen a mangát kerestem magyar nyelven és, akkor bukkantam rá az oldaladra. Itt már úgy is be voltam regisztrálva, szóval itt kérdeztem :D Ha van még kérdésem azt már ott teszem fel :D

2013. szept. 15. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!