Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Vampire Knightben Yuuri kit...

A Vampire Knightben Yuuri kit fog valasztani?

Figyelt kérdés
Csak hogy tudjam,hogy megerne e napokon at neznem vagy nem...

2013. szept. 19. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Zerot de Kaname mondja hogy jöjenek össze és ö egy időre állomba merül és mikor felébred akkor ott van Zero és Yuuki lánya és fia
2013. szept. 20. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nirata ***** válasza:
az anime a manga felénél jár. az animéban kanaméval ment el,de a java még hátra van. a történet vége az amit az elöttem válaszoló írt
2013. szept. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Yuki és Zeronak a lànya? tehát összejőnnek? :D
2013. szept. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nirata ***** válasza:
Igen. De azt hiszem Kanamétól egy fia lesz
2013. szept. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem lesz mert Kaname elötte álomba merül és zero és yuuki öszejönnek
2013. szept. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nirata ***** válasza:
de elötte. amikor még együdt voltak. nem? én úgy hallottam, hogy az egyik gyereke Kanamétól van
2013. szept. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
YuuKi lefeküdt Kanameval,mielőtt Kaname feláldozta magát,és álomba merült(és ugye mondta,hogy Yuukinak és Zeronak együtt kell maradniuk),plusz a lány Kanamera hasonlít inkább(meg persze Yuukira),ezenkívül a lány azt mondta"a másik apám",tehát szinte biztos,hogy ő Kaname gyereke.:)A fiú kiköpött Zero,tehát az meg Zeroé.Szerintem így kompenzálta mind a Zero-Yuuki fanokat,mind a Kaname-Yuuki fanokat.Mert Yuuki nagyrészt Kanamevel volt,és szerintem kicsivel őt is szerette jobban,de végül Zeroval élt,és mindkettőjüktől lett gyereke.Végülis,ha nem is elég jó befejezés ennek a mangának,nem voltam csalódott(mondjuk én hol Kanamenak,hol Zeronak szurkoltam)
2013. szept. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!