Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Csak szerintem volt az anime...

Csak szerintem volt az anime sekai-tól marha nagy bunkóság? -. -

Figyelt kérdés
évekig kerestem a diabolic lovers 2.részét, erre egy csaj linkeli, hogy hol lehet letölteni (szerintem azt linkelte, komikból kivehető) mert sekai-sok nyajogtak, hogy nem fogják elkészíteni, csak mikor kedvük lesz rá stb... és közben meg mindenki kérte, hogy töltik fel meg minden ott a video alatt komiban, és az a csaj meg linkelte, hogy honnan lehet leszedni, erre meg ők kitörölték a komit, vki nem tudja, hogy mi volt az a link? pls addjátok meg

2013. szept. 25. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Évekig kerested? Azt mégis hogy? [link] Itt azt írják hogy most fut.. És elvileg tegnap vetítették, és lehet hogy holnap vagy pénteken-hétvégén kerül fel netre.
2013. szept. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Micsoda tragédia! D:
2013. szept. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ja amúgy,hogy kereshetted évekig ha még csak most fog megjelenni az anime,az őszi szezonban?

De amúgy szerintem nem volt akkora bunkóság mert nekik sincs idejük mindenre,mindenképp valahogy szelektálniuk kell h mi az ami őket is érdekli és azért fordítják és mi az ami csak a nézőket érdekli és őket nem nagyon.Gondolom azért törölték,mert így egy csomóan ott nézték meg és mikorra ők odajutnak addigra már mindenki megnézi azon a linken és akkor ők fölöslegesen dolgoztak.Szerintem meg lehet őket érteni.De az is lehet h most így már nem is fogják fordítani,hogy tudják h máshol is meg tudjátok nézni,nem fognak fölöslegesen dolgozni.

2013. szept. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Indavideóra ma rakták fel a 2. részt. Itt van: [link]
2013. szept. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!