Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nektek ki volt a kedvenc...

Nektek ki volt a kedvenc szereplőtök a Wolf's Rain című animében?

Figyelt kérdés
NEKEM AZ A BAGOLY! Olyan hihetetlenül retardált volt, hogy sírtam a röhögéstől, ahányszor csak ránéztem. :'D

2013. okt. 10. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem Kiba és Toboe. De már nagyon rég láttam az animét. De mikor megláttam a kérdésedet, akkor ez a kettő név egyből beugrott és gyorsan rá is kerestem :)
2013. okt. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem Blue, meg Toboet is imádtam a végére már. De most, hogy mondod, az a bagoly se rossz :D
2013. okt. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy a normális szereplők közül nálam is Kiba meg Toboe a nyerők, de a bagoly örökre verhetetlen. :D Ez a kedvenc animém, általában végigizgultam az összes részt, de amikor Cheza kezdett elhervadni, ott kóvályogtak az erdőben szerencsétlen félhullával, erre odajött az a troll és mondott nekik valami kitalálhatatlan hülyeséget a vízről, ott jött el az a pont, amikor a földön fetrengtem. xD
2013. okt. 11. 20:52
 4/6 Jázi001 válasza:
Toboe
2015. jan. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát azt a baglyot én is hihetetlenül bírtam!:3 Amúgy a kedvenceim:Darcia,Tsume,Quent.De igazából mindenkit bírok kivéve Jaguarát meg Kibát(Jaguara simán egy gonosz ribi,Kiba meg sztem egy kicsit túl önfejű és bunkó)De ez persze csak az én véleményem,bocs,Kiba-fanok.
2015. márc. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mopsz22 válasza:
Nekem Kiba és Tobe
2016. jan. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!