Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki nézte már a Hakuouki...

Ki nézte már a Hakuouki animét? Ki a kedvencetek és miért?

Figyelt kérdés

2013. okt. 14. 02:08
 1/5 Saitou ***** válasza:

Kedvenc animém. Saitou a kedvencem. Azért mert nagyon tetszik a személyisége, és a kedvenc szinkronszínészem az aki őt játsza. Tetszik az is hogy nem átlagos, gondolok arra hogy balkezes és hogy így is erős (talán a legerősebb) és van valami titok az életében amiről nem sokat tudunk meg.

Neked?

2013. okt. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is Saitou és Hijikata a kedvencem. Saitou nekem is szintén azért, na meg mert meginoghatatlan. Elsőre azt gondoltam, hogy ő lesz az egyik,aki tuti elfogja árulni a Shinsengumit, de végül aleghűségesebb, egyik legszimpatikusabb szereplő lett. Már az elejétől kezdve. Most ugrok neki a harmadik évadnak, ahol állítólag mélyebb betekintést láthatunk a szreplők lelki világába. Nagyot csalódtam, amikor a 2. szezonban sorba mindenki meghalt, még Saitou és Hijikata is. Utóbbiban nem vagyok teljesen biztos, csak néhol így, néhol úgy olvasom. Amit láttam, abból nem derül ki teljesen.
2013. okt. 15. 20:23
 3/5 KoNaN ***** válasza:
Okita Souji, mert törődik másokkal...és sármos. :)
2013. nov. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már nekem is Ő lett a kedvencem. Elpártoltam Saitoutól és Hijikatatól. :) Amúgy Souji igen érdekes személyiség. Szadista, mégis ragaszkodik a Shinsengumihoz.
2013. nov. 13. 14:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Okita Souji és Hajime Saito és kicsit Heisuke.Én is elégé kiakadtam mikor meghaltak még sírtam is rajta egy cssomót.

Amugy szerintem Hijikata a 2. évadban mikor levágja a haját úgy néz ki mint Sebastian a Kuroshitsujiból.Igazság szerint nem vagyok benne biztos hogy Saito, Hijikata és sanosuke meghaltak.Mert ugye Heisuke és Sannan amikor meghaltak elporladtak csak úgy mint a többi démon de hijikata nem.A másik 2 meg rejtély mivel nem láttuk a halálukat csak többet nem láttuk őket mert eltüntek.

2013. nov. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!