Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok nekem segíteni?...

Tudnátok nekem segíteni? Anime címeket kérnék. Leírom milyent kérnék.

Figyelt kérdés
Mindig is érdekeltek az romantikus animék és most végeztem a Zero No Tsukaima évadjaival és a Mirai Nikki is jó volt és ezeket azért szeretem meg kedvenceim lettek mert sok benne a csókolózás mert az jobbá tette az egész animét szerény véleményem szerint. És ezért szeretnék 1 romantikus animét amibe sok csók van és a végén össze jönnek nem csak ugy hogy most rá lehet gondolni hogy most ezek biztos össze jöttek vagy csak oda kell képzelni? gondolom értitek :D Hát ha karakter ideál kellene a sorozathoz akkor mindig is szinte azok jobban tetszettek amibe rószaszín volt a haja a lánynak vagy esetleg piros pl: To Love Ru, High School DxD és a 2. évadja a High School DxD New. De azért szeretném ha befejezett lenne a vége a szerelemmel mert a Hentai Ouji to Warawanai Nekoban a végén úgy tűnt össze jönnek és itt az úgy tűntön van a hangsúly. Sakurasou no Pet na Kanojo végén is például gondolhatta a néző hogy itt most folytatodik a szerelem de mégse olyan vége lett amilyet az ember várt. A férfi karakter régen ahogy néztem animét mindig barna hajú volt de a mostaniakba fekete hajú a férfi szereplő hajszíne és volt a KissXsis amibe kék ha jól tudom de igazábol nem is a haj szín érdekel a férfiaknál söt azoknál nem de ha lehet inkább az első 2ből legyen a hajszíne de lehet a 3. is és ha lehet 1 kérésem ne legyen szemüveges. Az anime lehet akár olyan is hogy harcolnak mint a Zero No Tsukaimaban vagy a Sword Art Onlineban vagy akár a Mirai Nikkiben de a romantika legyen ott. Ecchi is lehet egyben a műfaj mert bírom azokat is és az se zavar mivel bírom az olyanokat ahol hárem terv van de a romantika sok csókkal legyen bent és ha lehetséges ne csak az árnyban legyen látható és akkor ezek most csókolóztak? hanem látni lehessen elejétől végig a csókot. Tudom hogy ez olyan hogy csak a csókra megy biztos csók mániás meg minden de nekem ez az ideálom nem mondhatnám fétisnek. A dátum hogy mikortól meddig volt az nem számít de ha lehet legyen befejezett és végiglehessen nézni egyből. Ha már ecchi is az a romantikus amit ajánltok rózsaszín vagy piros hajú csajjal és fekete,barna vagy netán kék hajú csávóval akkor legalább ne legyen cenzúrázott mert eddig cenzúra nélkül néztem dolgokat és mostanság amiket néztem animéket egyre több olyan amibe van cenzúra igaz azok a régebbiek de akkor is és én úgy vagyok vele hogy szerintem elrontja az összhangot. És ha lehet ne 12 rész legyen de az se gond ha annyi de ha lehet akkor minimum legyen 24-26 részes vagy akár több. Hát szerintem mindent leírtam. Ja szem szín az mind1 de ha megoldható akkor kék legyen mind2 szeme de ez nem annyira fontos. Előre is köszönöm az Anime címeket. :)

2013. okt. 21. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:

hát most jól feladtad a leckét:D


Tudok ajánlani párat.


Vampire Knight. Olvastam, h csókolózós legyen mindenképp, hát ebbe most én nem emlékszek, hogy van-e, de romantikus féleség. Nekem nagyon bejött:) És a pasik is jók benne.:33

Ja, és ez 2 évados. ^^



Suki-tte li Na Yo. Ezt egyszerűen imádtam, szerintem nézd meg mindenképp. :DD


Inu x Boku SS és a Kamisama Hajimemashita ezeket imádtam nézni. mindenképp megnézendő számodra szerintem:D


Kaichou wa Maid-sama. Ezt nem is ragoznám. csodálatos anime, és Usui a srác benne, igen jó:DD + keveredik benne a romantika+humor. :)


Itazura Na Kiss. Ez az anime egy olyan tipikus buta lánya okos fiú páros. Alap, de szerintem nézd meg. Szintén imádtam ezt is.:) Aranyos kis anime, és van benne egy lökött anyuka:DDD verhetetlen :)


Lovely Complex. Utolsónak még ezt tudnám mondani, szerettem. Kétszer is megnéztem. :)


Remélem tudtam segíteni, szia!:33

2013. okt. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát jól :D

Köszi ezeket még nem láttam :)

Amugy helyes fickók nem érdekelnek én is fickó vok xd

Lehet csajosnak tünt hogy romantikus meg csókolozás de hát na én nekem ez tetszik az animébe :)

Még1szer kösz :) Megnézem öket majd :)

2013. okt. 21. 16:32
 3/10 A kérdező kommentje:
Lovely Complexet a youtuberol meg indárol össze kötve én is megnéztem 2szer és még régebben is néztem :)
2013. okt. 21. 16:33
 4/10 A kérdező kommentje:

Mivel úgy tünt az irásom mint ha lány lennék igy utolag ki jelentem : NEM VAGYOK HOMI ! csak hogy ne hogy az legyen :D

Csak az tetszik az animébe ha csókoloznak és ez a romantikusba szokott lenni.

2013. okt. 21. 16:36
 5/10 anonim ***** válasza:

akkor bocsáss meg:DDDD


nincsmit:)

2013. okt. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Semmi gond :D
2013. okt. 21. 18:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Én még a kimi ni todoke-t tudnám ajánlani.Igaz itt összejönnek de csókra nem emlékszem szerintem nincs is.:///.

De attól függetlenül nagyon aranyos nem tudom hogy fiú fejjel mennyire értékelnéd.:)).Mindenesetre szerintem ,ha van kedved mindenképp nézd meg.^^

2013. okt. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát romantikusnak tünik ha lesz kedvem megnézem mert nem tünik rossznak ugy hogy kösz :)
2013. okt. 23. 15:02
 9/10 anonim válasza:

nem ismerek sokat, de van egy ami nagyon tetszett. 76 részes. romantikus. a neve: marmalade boy

nem olyan jó a grafikája, de a története nagyon tetszett. :)

2014. dec. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát,amit ajánlanék abban nincs olyan sok csók pillanat ,komolyan,meg tudnám számolni egy kezemen hányszor volt(de lehet több volt,mindegy). Szóval a csajnak piros haja van,zöld szeme;a srácnak fehér haja,kék szeme,ha érdekelne a címe az,hogy Akagami no Shirayukihime,a középkorban játszódik,(nem tudom mennyire szeretnéd). Még annyit mondanék,hogy a srác herceg,ami nem tudom mennyire lenne jó/rossz neked...szóuval,de remélem tettszene.
2021. jan. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!