Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a ti legeslegkedvencebb...

Mi a ti legeslegkedvencebb animétek? és miért?

Figyelt kérdés
írjátok le és lehet h. mások is más szemszögből fogják látni azt az animét

2013. okt. 24. 18:14
 1/8 A kérdező kommentje:
nekem a fullmetal alchemist, mert nagyon elgondolkodtató és olyan kérdéseket tesz fel benned amit sose tennél fel magadnak én pl:mióta láttam nem szoktam félni mert tudom h. mindíg meg léehet magyarázni a történteket én nagyon félős voltam és hittem még a szellemekbe is elég gyerekes de mind1 na hogyha mondjuk fura módon leesik a táskám és megijedek és utána elrakom magamtól mert félek de mostmár rájöttem h. lehet h. csak a szél volt így megmagyarázom magamnak
2013. okt. 24. 18:19
 2/8 A kérdező kommentje:
lehet h. másnak más dologban segített nekem ebben
2013. okt. 24. 18:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az Attack on titan tetszik az eddig latottak kozul a legjobban. Azert szeretem mert amellett, h harcos van egy olyan uzenete is ami az emiri tarsadalomrol szol. Szoval bemutatja az embereket, hogy hogy viszoonyodnak egymashoz, a rangok kozti kulonbseget es azt, hogy mikor az lenne a legfontosabb, hogy osszefogjanak akk inkabb egymast hatraltatjak csakmert vki mentene a boret. Szerintem ez nagyon elgondolkodtato... Plusz van hozza egykis igzalom a harcokkal( imadom a harcos animeket! :D ) ja es Erennek(egyik szereplo) rohadt jo a japan szinkronja. :D :))
2013. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én is láttam tényleg jóó az az anime csak néha undi
2013. okt. 25. 21:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom nekem nem volt ilyesmi bajom vele :))
2013. okt. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most talán a Vampire Knight, hogy miért is? Talán mert annyira imádom a ronatikus animéket + a vámpírság nagyon bejön és ez kettő így együtt (Y). Nagyon jóra megcsinálták az animét, de talán némi tanulság is van benne. A barátsággal, szerelemmel szemben.
2013. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
lovely complex,mert szerelem van benne, mert vicces, és kicsit komplikált, de szeretem a hiiro no kakera-t is nagyon, de nagyon+ sok sok más animét
2013. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát én nem nagyon szeretem a szerelmes animéket mégis a vampire knightot meg a lovly comot is csípem
2013. okt. 27. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!